• کد خبر:۱۱۴۳۴۴
جریمه نقدی 7 تیم لیگ دویی؛
  • ۰۸:۰۱
  • ۱۰/مرداد/۱۴۰۰

محرومیت 6 جلسه ای خاطیان دیدار شهیدقندی - عقاب

کمیته انضباطی آخرین آرای خود را درباره مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور صادر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، آرای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:
در دیدار سپیدرود رشت و علم و ادب تبریز که در تاریخ 9 تیرماه برگزار شد، تیم علم و ادب به دلیل سو رفتار تیمی مطابق ماده 58 به پرداخت سی و پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. اسماعیل بابازاده مدیر و مهرداد خادمی سرمربی این تیم به دلیل بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه هرکدام به استناد ماده 55 به یک جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شدند.
همچنین علیرضا نظیف کار مربی و احمدرضا فیروزی  پزشک تیم سپیدرود رشت نیز با تخلف مشابه یعنی بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به استناد ماده 55 به یک جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شدند.
در دیدار اتحاد کامیاران و امید گناوه که در تاریخ 25 خردادماه برگزار شد، تیم اتحاد کامیاران مطابق ماده 58 به دلیل سوء رفتار تیمی به پرداخت چهل و هفت میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه حسن پسندیده مربی و متین حاتمی بازیکن این تیم به دلیل بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه هرکدام به استناد ماده 55 به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شدند.
در دیدار میلادمهر تهران و نفت امیدیه که در تاریخ هشتم تیرماه برگزار شد، هر دو تیم مطابق ماده 58 به دلیل سو رفتار تیمی به پرداخت سی و پنج میلیون ریال محکوم شدند. علیرضا آلبوغیش سرمربی و امین ساعدی تدارکات تیم نفت امیدیه نیز به دلیل بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه هرکدام به استناد ماده 55 به دو جلسه محرومیت و پرداخت پنجاه میلیون ریال محکوم شدند. امیر شریفی تدارکات این تیم نیز به خاطر رفتار غیر ورزشی باید مبلغ ده میلیون ریال بپردازد.
در دیدار شهدای بابلسر و شهرداری ماهشهر که در تاریخ یکم تیرماه برگزار شد، تیم شهرداری ماهشهر به دلیل سوء رفتار تیمی مطابق ماده 58 به پرداخت چهل میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه علی حسن پور و حامد بابانژاد مربیان تیم شهرداری بابلسر به دلیل بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) هرکدام به استناد ماده 55 به یک جلسه محرومیت و پرداخت سی میلیون ریال و یونس مولایی تدارکات این تیم به دلیل تخلف مشابه به یک جلسه محرومیت و پرداخت چهل میلیون ریال محکوم شدند.
در دیدار تیم‌های شهید قندی یزد و عقاب تهران که یکم تیرماه برگزار شد، تیم شهید قندی یزد به دلیل نقض اصول کلی (عدم رعایت پروتکل بهداشتی) و بدرفتاری هواداران در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به ترتیب مطابق با مواد 51 و 55 به پرداخت دویست میلیون ریال و یکصد و بیست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه هوشنگ کیا مربی و مجتبی روشنای تدارکات این تیم به خاطر بدرفتاری با بازیکن حریف مطابق ماده 54 هرکدام به شش جلسه محرومیت و پرداخت هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. همچنین وحید نورمحمدی بازیکن شهید قندی بابت تحریک به خشونت و بدرفتاری در قبال بازیکن حریف مطابق مواد 54 و 58 آیین نامه انضباطی شش جلسه محروم و به پرداخت هفتاد میلیون ریال محکوم شد. محمود انصاری مدیر این تیم نیز به دلیل نشر اکاذیب به استناد ماده 71 به پرداخت بیست میلیون ریال محکوم شد. حوری زادگان مدیر هیات مدیره شهید قندی نیز به دلیل بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) به استناد ماده 55 به یک جلسه محرومیت از ورود به ورزشگاه و پرداخت سی میلیون ریال محکوم شد.
اما تیم عقاب تهران به دلیل ایراد خسارت به رختکن از سوی بازیکنان و ایراد صدمه بدنی نسبت به عوامل اجرایی تیم مقابل مطابق ماده 87 دویست میلیون ریال جریمه نقدی شد. محمدرضا هاشمی بازیکن عقاب بابت تحریک به خشونت و بدرفتاری در قبال حریف مطابق مواد 54 و 59 آیین نامه انضباطی شش جلسه محروم و به پرداخت هفتاد میلیون ریال محکوم شد. همچنین افشین کفایتی مربی تیم عقاب به خاطر بدرفتاری در قبال حریف مطابق ماده 54 به شش جلسه محرومیت و پرداخت هفتاد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار