• کد خبر:۱۱۴۴۵۷
در گفتگویی اختصاصی با دی اسپورت
  • ۰۸:۰۴
  • ۲۴/مرداد/۱۴۰۰

ملی‌پوشان در اندیشه شگفتی/ در لیگ برتر هم می‌خواهیم مدعی باشیم

سرمربی ملی‌پوشان شهر کرد: با برنامه ریزی اصولی و جذب بازیکنان مورد نظر در لیگ امسال فوتبال بانوان کشور از تیم‌های مدعی به شمار خواهیم رفت و امیدواریم مسوولان در این راه ما را همراهی کنند.
ملی‌پوشان در اندیشه شگفتی/ در لیگ برتر هم می‌خواهیم مدعی باشیم

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، تیم فوتبال بانوان ملی‌پوشان شهرکرد پس از صعودی مقتدرانه به لیگ برتر کشورمان که برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهر و استان اتفاق افتاد می‌خواهد مسیر صعودی خود را ادامه دهد تا شگفتی ساز لیگ امسال فوتبال کشورمان باشد.

مهمان جدید این فصل لیگ برتر بانوان کشورمان قصد ماندن در لیگ را دارد و نمی‌خواهد زنگ تفریح باشد بلکه می‌خواهد مقتدرانه جلوی حریفان با تجربه خود قد علم کند و این روزها در تدارک جذب بازیکنان مورد نظر و شروع تمرینات هستند که در خصوص آخرین وضعیت این تیم مریم احمدی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت گفت: متاسفانه وضعیت قرمز کرونایی باعث تعطیلی تمرینات تیم شد و خلل بزرگی در کار و برنامه‌های ما ایجاد کرد.
 
وی تصریح کرد: ما تست گیری از بازیکنان مستعد را انجام دادیم و بیشترین تمرکزمان روی جوانان با انگیزه است که البته جذب چند بازیکن باتجربه در کنار این جوانان در پست‌های مختلف در اولویت کاری ما است و در لیگ یک نیز به جز دو نفر مابقی بازیکنان زیر ۲۳ سال بودند. 

سرمربی جوان ملی‌پوشان شهرکرد با بیان اینکه در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم عنوان کرد: ما در لیگ یک از پنج بازیکن لیگ برتری جزء سهمیه استفاده کردیم و برای استفاده مجدد از این بازیکنان در حال مذاکره هستیم گرچه صحبت‌های با دیگر بازیکنان نیز در حال انجام است. 

ملی‌پوشان در اندیشه شگفتی/ در لیگ برتر هم می‌خواهیم مدعی باشیم

احمدی در خصوص هدفگذاری تیمش در لیگ برتر بانوان هم اظهار کرد: برنامه‌های ما برای حضور در لیگ برتر کسب قهرمانی بود که شرایط این روزهای کشور و همچنین جذب اسپانسر کمی ما را از برنامه‌های از پیش تعیین شده دور کرد. 

وی در ادامه اضافه کرد: تیم ما کاملاً شخصی اداره می‌شود ولی نهادهای مثل اداره ورزش و جوانان هم کمک می‌کنند و پس از صعود به لیگ برتر شهرداری و شورای شهر قول کمک و همکاری دادند و امیدواریم ما را در لیگ تنها نگذارند. 

مریم احمدی در پاسخ به سوال خبرنگار دی اسپورت در خصوص سیاست باشگاه در جذب بازیکنان بومی هم یادآور شد: ما متاسفانه بازیکن بومی که تجربه بازی در لیگ برتر را داشته باشد نداریم و در تست گیری پیش فصل بیشتر از بازیکنان غیر بومی استفاده می‌کردیم و بازیکن بومی ما بیشتر در حد مدرسه فوتبال هستند ولی امیدواریم با اثبات تیم در لیگ برتر در آینده روی استعدادهای بومی بیشتر کار کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار