• کد خبر:۱۱۴۹۶۹
سرمربی ملوان بندر انزلی گفت: با ارقام پیشنهادی بالای تیم‌های دولتی و صنعتی به بازیکنان توازن در بازار نقل و انتقالاتی را بر هم زده ولی ملوان نیز برای جذب بازیکنان مورد نظرش هزینه خواهد کرد.
جهانچی: رقابت در بازار نقل و انتقالات نابرابر است/ بودجه ملوان برای بانوان بیشتر شده است

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، معصومه جهانچی با ابراز امیدواری از روند آماده‌سازی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت گفت: ما کار را با بازیکنان بومی و تست گیری از استعدادهای استان شروع کردیم و بازیکنانی هم که هنوز با ما قرارداد نبسته‌اند نیز به این جمع ملحق خواهند شد تا روند آماده‌سازی تیم را بهتر جلو ببریم. 

وی تصریح کرد: با چند بازیکن مدنظر باشگاه در حال مذاکره هستیم که در صورت توافق با آنها به جمع ما اضافه خواهند شد و تمرینات شکل بهتری خواهد گرفت گرچه خیلی دور شروع کردیم ولی امیدواریم با تمرینات فشرده درصد آمادگی بچه‌ها را تا قبل شروع رقابت‌ها به سطح مورد نظر برسانیم. 

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی با بیان اینکه باشگاه هر گونه همکاری را در خصوص بودجه امسال با ما خواهد داشت عنوان کرد: ما به اندازه‌ای که باشگاه بودجه برای فوتبال بانوان کنار گذاشته اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد و قطعاً نسبت به فصل قبل این بودجه افزایش پیدا کرده است. 

جهانچی با ابراز نگرانی از روند صعودی قرارداد بازیکنان فوتبال هم بیان کرد: متأسفانه امسال هم قرارداد بازیکنان چند برابر شده که این کار را برای تیم‌های مثل ملوان که از منابع شخصی تأمین می‌شود سخت می‌کند و رقابت در بازار نقل و انتقالات نابرابر است. 

وی در ادامه اضافه کرد: بازیکنی که سال قبل قراردادش ۱۵ میلیون بوده الان درخواست مبلغ ۸۰ میلیونی را دارد و این یعنی چند برابر شدن قرارداد یک بازیکن معمولی که کار خیلی سخت خواهد شد. 

جهانچی: رقابت در بازار نقل و انتقالات نابرابر است/ بودجه ملوان برای بانوان بیشتر شده است

معصومه جهانچی با بیان اینکه برخی ارقام بالا توقع در بین بازیکنان ایجاده کرده اظهار کرد: بازیکنان سطح بالاتر که در فصل جدید ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون قرارداد می‌بندند که البته باشگاه‌های که از حمایت‌های دولتی و صنعتی برخوردار هستند مشکلی در این خصوص ندارند ولی این امر در بین سایر بازیکنان برای بستن قرارداد با تیم‌های خصوصی نیز توقع ایجاد کرده و باعث می‌شود شکل گیری تیم‌ها به لحاظ سطح کیفی یک سطح نباشد. 

سرمربی بانوان ملوان بندرانزلی در پایان اضافه کرد: ما هم سعی خواهیم کرد بازیکنان مدنظرمان را با یک قرارداد خوب ببندیم گرچه در این خصوص هنوز بازیکن جدیدی جذب نکرده‌ایم ولی امیدواریم برنامه‌های ما در جذب بازیکن اجرایی شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار