• کد خبر:۱۱۵۰۲۱
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان می‌گوید از همه شاگردانم راضی هستم، چه بچه‌هایی که بازی کردند و چه آن‌هایی که روی نیمکت بودند.
ایراندوست: باید پیروزی برابر بنگلادش را فراموش کنیم

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، مریم ایراندوست پس از پیروزی ۵ بر صفر ملی‌پوشان برابر بنگلادش گفت: بچه‌های ایران امروز فوق العاده ظاهر شدند، تمام برنامه‌های تاکتیکی که تمرین کرده بودیم، به اجرا درآورند. ما تیم بنگلادش را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. نقطه ضعف‌شان سمت راست بود و این نکته را بچه‌ها به خوبی می‌دانستند و از این فضاها بخوبی استفاده کردند تا حملات زیادی را ما از جناحین داشته باشیم. خدا را شکر بچه‌ها با مهارت‌های فنی و سرعتی که به بازی می‌دادند، توانستند این مسابقه را با پیروزی پرگل ۵ بر صفر از زمین مسابقه خارج شوند. 

وی در ادامه اضافه کرد: همانطور که می‌دانیم تیم بنگلادش هم بازیکنان سرعتی زیادی داشت. هدف ما این بود که مرکز زمین را مهار کنیم، بخاطر اینکه سه بازیکن خوب‌شان شماره ۱۰.۱۱ و ۶ در مرکز زمین بازی می‌کردند که خوشبختانه تمام نکات فنی را که قبلا گفته شده بود، دختران باهوش ایران توانستند به اجرا در بیاورند و کاملا شرایط بازی را به نفع خودشان پیش بردند. البته گل زود هنگامی که در دقیقه ۴ به ثمر رساندیم برای تیم بسیار روحیه بخش بود. 

سرمربی تیم ملی بانوان گفت: از همه شاگردانم راضی هستم، چه بچه‌هایی که بازی کردند و چه آن‌هایی که روی نیمکت بودند. تمام هم و غم ما این بود که این همدلی و انسجام را به تیم بدهیم و بعد از سال‌ها تیم ملی، یک تیم متحد و یکدستی باشد که خوشبختانه این شرایط در تیم رقم خورد. از لحظه‌ای که داور سوت پایان بازی را زد باید بگویم برای ما بازی بنگلادش تمام شد و به بازی با اردن فکر می‌کنیم. 

ایراندوست درباره حریف بعدی ایران گفت: اردن تیم خیلی خوبی است و کاملا فوتبال بازی می‌کند. سه تا چهار بازیکن لژیونر دارد که در سطح اروپا بازی می‌کنند. قطعا این تیم را هم آنالیز کردیم و برنامه‌هایی برای آن داریم. در فاصله دو روز مانده به این دیدار دو جلسه تمرینی خواهیم داشت تا بازیکنان با شرایط آماده‌تر و ریکاوری مناسبی بتوانند روز شنبه سوم مهرماه به مصاف این تیم بروند تا به هدف‌مان که همان صعود به جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ هند است، دست پیدا کنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان در پایان ضمن تشکر از رئیس فدراسیون گفت: قبل از همه اینها باید از فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم و همین طور موسوی تشکر کنم. در همین چندر روزی که ما در ازبکستان هستیم همواره پیگیر امور تیم هستند و شرایط بچه‌ها را رصد می‌کنند و همین حمایت‌ها باعث می‌شود که بچه‌ها انگیزه‌شان دو برابر شود. همچنین پاداشی که به بازیکنان می‌دهند، هم اینها برای عملکرد بچه‌ها و بهتر شدن تیم کمک بسزایی می‌کند. امیدوارم همه مردم از بازی امروز دختران ایرانی لذت برده باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار