اختصاصی دی اسپورت
  • ۱۲:۵۸
  • ۰۱/مهر/۱۴۰۰

بازوبندی که خوش یوم بود

کاپیتان تیم ملی کشورمان در بازی روز گذشته موفق شد دو گل حساس برای ملی‌پوشان کشورمان به ثمر برساند تا نقش پررنگی در امر گلزنی برای تیم ملی ایران داشته باشد.
بازوبندی که خوش یوم بود

به گزارش دی اسپورت، سرویس فوتبال بانوان، تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در حالی روز گذشته بنگلادش را گلباران کرد که بهناز طاهر خانی بازیکن با اخلاق در این دیدار موفق شد دو گل از پنج گل ملی‌پوشان کشورمان را به ثمر برساند و نقشی پررنگ در جمع گلزنان بازی دیروز داشته باشد. 

بهناز در بازی دیروز و در غیاب زهرا قنبری که از روی نیمکت کار را دنبال می‌کرد بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست تا با انگیزه‌ای دوچندان نمایش خوب خود را تکمیل کند و به عنوان خانم دو گله این دیدار نیز لقب بگیرد. 

طاهر خانی در این دیدار در دقایق ۳۰ و ۶۰ برای تیم ملی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا ضمن به ثمر رساندن دو گل حساس، به عنوان پنالتی زن اول تیم ملی نیز خود را معرفی کند تا در دیدارهای آینده نیز پشت این ضربات قرار بگیرد. 

بازوبندی که برای بهناز طاهرخانی نیز خوش یوم بود تا او در روز خوب خودش ۹۰ دقیقه در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد و از مهره‌های تأثیرگذار مریم ایراندوست نیز لقب بگیرد و باید دید در دیدار حساس بعد مقابل اردن باز هم به عنوان کاپیتان به میدان خواهد رفت یا خیر.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار