• کد خبر:۱۱۵۰۶۹
لحظه انشاء و عقد قرارداد به توافق نرسیدیم؛

شادکام: با رایکا قراردادی امضاء نکردم

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال رایکا بابل با این باشگاه به توافق نرسیده و قراردادی امضاء نکرده است.
شادکام: با رایکا قراردادی امضاء نکردم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ سی و یکم شهریورماه بود که باشگاه رایکا بابل با انتشار عکس محمد شادکام مهاجم فصل گذشته خود اعلام کرد که قرارداد این بازیکن به مدت یک فصل دیگر تمدید شده است. اما شادکام پس از انتشار خبر مربوط به تمدید قرارداداش با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود اعلام کرد که با باشگاه رایکا هیچ قرادادی امضاء نکرده و بازیکن آزاد است.

تناقض گویی در گفته‌های طرفین بهانه ای شد تا با مهاجم فصل گذشته رایکا تماس گرفته و اصل ماجرا را از زبان وی جویا شویم. شادکام در این خصوص به خبرنگار دی اسپورت می گوید: هفته گذشته برای مذاکره در دفتر باشگاه حضور یافتم پس از اینکه صحبت‌های اولیه‌ای انجام دادیم یک سری خواسته هایی از باشگاه داشتم که به صورت شفاهی به توافق رسیدیم البته قبل از آن عکس گرفتیم تا بعد از امضای قرارداد خبر تمدید قراردادم با عکس منتشر شود اما وقتی کار به انشا و عقد قرارداد رسید سر یک سری مسائل به توافق نرسیدیم!

شادکام در پاسخ به این پرسش که اگر توافقی صورت نگرفته دلیل اینکه باشگاه رایکا خبر مربوط به تمدید قرارداد وی را منتشر کرده چه بوده است گفت: ظاهرا عکاس باشگاه عجله داشت و می خواست برای انجام کار شخصی خود محل باشگاه را ترک کند پیش از اینکه قرارداد مکتوب شود به من گفت که شما که به توافق شفاهی رسیده اید من هم عجله دارم اگر امکان دارد من عکس را بگیرم تا بتوانم محل باشگاه را ترک کنم که عکس را گرفتیم اما در ادامه پس از ترک عکاس از محل باشگاه در لحظه انشای و عقد قرارداد به توافق نرسیدیم و قراردادی را با باشگاه امضاء نکردم.

مهاجم سابق صنعت نفت آبادان در واکنش به این موضوع در تیم آبادانی عملکرد مطلوبی داشت بیان کرد: امسال هم شرایط این را داشتم که بتوانم به تیم صنعت نفت کمک کنم اما طی صحبتی که با آقای منصوریان داشتم ظاهرا در پست مهاجم بازیکنانی را جذب کرده و لیست‌شان پر شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که غیر از رایکا پیشنهاد دیگری نیز دریافت کرده است اظهار داشت: واقعیت این است که قبل رایکا با چند تیم دیگر نیز صحبت کرده بودم اما چون رایکا تیم فصل گذشته ام بود و پیشنهاد تمدید قرارداد به من داده بودند صبر کردم تا ببینم تکلیفم با این تیم چه می شود. ولی با این اتفاقی افتاد مجبورم با تیم های دیگر نیز مذاکره داشته باشم.

شادکام در پاسخ به این سوال که احتمال توافق و عقد قرارداد با باشگاه رایکا وجود دارد گفت: اگر شرایط و خواسته‌هایی که دارم را مهیا کنند احتمال دارد برگردم.

مهاجم فصل گذشته رایکا در ادامه در پاسخ به این پرسش که خواسته‌های وی از لحاظ مالی است عنوان کرد: شرایط مالی است چرا که از فصل گذشته مطالباتی از باشگاه دارم و مسئله اسکان است چرا که من متاهل هستم باید محلی را برای اسکانم فراهم کنند ولی باشگاه تهیه محل اسکان را برعهده نمی گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار