• کد خبر:۱۱۵۱۰۵
ملوان یک - مس شهربابک صفر؛
  • ۱۷:۵۷
  • ۰۴/مهر/۱۴۰۰

خط و نشان ملوان به لیگ یکی‌ها با آقای گل

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دیداری تدارکاتی برابر حریف خود به برتری دست یافت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که از روز گذشته اردوی یک هفته‌ای را در تهران برپا کرده است عصر امروز از ساعت ۱۶ در دیداری تدارکاتی برابر تیم تازه لیگ یکی شده مس شهربابک صف آرایی کرد.

این دیدار که در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد در نهایت ملوان موفق شد با تک گل حمید کاظمی که در دقیقه 85 بازی به ثمر رسید مس شهربابک را شکست دهد.

درخشش و گلزنی حمید کاظمی در این بازی دوستانه در شرایطی است که این مهاجم علاوه بر اینکه طی سالیان گذشته با پیراهن هر تیمی که در آن عضویت داشته عملکرد مطلوبی را از خود به گذاشته است از بدو ورود به تیم ملوان در دو بازی دوستانه این تیم توانسته 3گل به ثمر برساند. او فصول گذشته علاوه بر اینکه عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ یک را با پیراهن نساجی کسب و تجربه کرده هر سال نیز در جمع مدعیان آقای گلی نیز قرار گرفته است.

شایان ذکر است؛ بر اساس برنامه ریزی‌های انجام داده کادرفنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این تیم در ادامه اردوی آماده سازی خود چند دیدار دوستانه نیز در دستور کار خود داشته و روز چهارشنبه 7 مهرماه نیز در تست‌های پزشکی ایفمارک شرکت خواهند کرد.

اردوی آماده سازی ملوانی‌ها تا روز شنبه دهم مهرماه در پایتخت ادامه خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار