• کد خبر:۱۱۵۴۵۸
2 بازیکن به لیست بوشهری‌ها اضافه شد؛
  • ۱۵:۳۴
  • ۲۳/مهر/۱۴۰۰

اعلام اسامی 16 بازیکن شاهین برای دیدار برابر قشقایی

باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اسامی 16‌بازیکن تیم بزرگسالان این باشگاه جهت حضور در هفته نخست رقابت‌های فصل جدید لیگ یک را منتشر کرد.
اعلام اسامی 16 بازیکن شاهین برای دیدار برابر قشقایی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اسامی 16‌ بازیکن زیر ۲۵ سال، زیر ۲۳ سال، امید و جوانان تیم بزرگسالان این باشگاه را که قرار است در هفته نخست رقابت‌های فصل جدید لیگ یک در دیدار برابر قشقایی شیراز حضور داشته باشند را منتشر کرد.

بر اساس اعلام باشگاه شاهین اسامی این بازیکنان به شرح زیر است:

بازیکنان زیر ۲۵ سال 
علی رئیسی، حسین خروجی، حسن پولادی
بازیکنان زیر ۲۳ سال 
مهران حاجب، سعید خلیفه
بازیکنان امید
اسحاق جوزی پوران، محمد رضا شکیب خو، هادی علوی، محمد جواد مرادی، حسین ماهینی، محمد حسین مهر، امیر حسن بادره، ابوالفضل پولادی، محسن زارعی، پوریا فرد 
جوانان 
ادیب زارعی

انتشار اسامی 16 نفره تیم شاهین در شرایطی رخ می دهد که این باشگاه شب گذشته اعلام کرده بود با 14 بازیکن راهی تهران و شیراز جهت حضور در مرکز ایفمارک و بازی برابر قشقایی خواهد شد اما امروز اسامی 2 بازیکن دیگر به این لیست اضافه شد تا شاهین با 16 بازیکن در پایتخت و شیراز حضور یابد.

شایان ذکر است؛ پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه شاهین به دلیل شکایت برخی بازیکنان بسته شده است به همین منظور مدیران این باشگاه پس از انتخاب مهدی قنبری به عنوان سرمربی جدید این تیم تصمیم گرفتند تا برطرف شدن مشکل باشگاه شاهین و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سفیدپوشان بوشهری در هفته نخست رقابت های لیگ یک با بازیکنان امید و جوانان برابر قشقایی شیراز صف آرایی کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار