• کد خبر:۱۱۵۴۶۹
پیش بازی خیبر خرم آباد - شهرداری آستارا؛

جدال تمام عیار پرسپولیسی در خرم‌آباد

تیم فوتبال خیبر خرم آباد عصر فردا در نخستین دیدار فصل جدید لیگ از شهرداری میزبانی خواهد کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دو تیم خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا در هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ یک عصر امروز برابر هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی خرم آباد و به میزبانی خیبر برگزار خواهد شد.

خیبری‌ها در شرایطی برابر حریف شمالی خود قرار خواهند گرفت که امسال چند مهره اصلی خود را که فصل گذشته در ترکیب این تیم عملکرد فوق العاده‌ای را در خط حمله و دفاع داشتند از دست داده‌اند که به نظر می رسد این تیم از همین هفته‌های ابتدایی دچار چالش جدی در هر دو خطوط شود.

سبزپوشان خرم‌آبادی ابتدا عارف رستمی وینگر فصل گذشته خود را که موفق شد بازی‌های درخشانی را برای این تیم انجام دهد و با به ثمر رساندن گل‌های حیاتی سهم بسزایی در کسب نتایج مطلوب خیبر داشته باشد و علاوه بر آن عنوان آقای گلی رقابت‌ها را نیز کسب کند در عین ناباوری از دست داده و او را به تیم ذوب‌آهنی تقدیم کردند که فصل گذشته جزو مدعیان سقوط به رقابت‌های لیگ یک بود!

خیبری‌ها پس از اینکه عارف رستمی با آن عملکرد درخشان و فوق العاده را در خط حمله از دست دادند بازیکنانی چون احسان ضیایی دروازه‌بان‌ خود را که در قفس توری این تیم بارها و بارها و در دیدارهای حساس موفق شده بود مانع فروپاشی دروازه خیبر شود را از دست دادند. آنها علاوه بر این دو بازیکن، احمد نصیری، جواد نصیر، بهرام احمدی و... را که در فصل گذشته جزو تاثیرگذارترین مهره‌های خود در خط دفاعی و میانی بودند را نیز از دست دادند تا پازل ناکامی این تیم در حفظ مهر‌ه‌های کلیدی تکمیل گردد.

در سوی مقابل شهرداری‌چی‌ها که فصل گذشته اولین سال حضورشان در لیگ را تجربه کردند فصل را تا نیم فصل نخست رویارویی سپری کردند و موفق شدند قهرمان نیم فصل رقابت‌ها شوند اما مشکلات مالی در این تیم سبب شد تا روند شهرداری‌چی‌ها نزولی شود و در نهایت این تیم از صدر به پایین جدول سقوط کند.

با این حال با تغییر مالکیت در این باشگاه و انتخاب فرشاد پیوس به عنوان سرمربی جدید شهرداری‌چی‌ها و نحوه یارگیری در این تیم به نظر می رسد باشگاه شهرداری علارغم فصل گذشته به ثبات خوبی رسیده و این تیم قصد دارد کار خود را که در نیم فصل دوم فصل گذشته نیمه تمام ماند تکمیل کند.

فرشاد پیوس که سابقه چندین قهرمانی و صعود با تیم‌های مختلفی چون تراکتور، شهیدقندی، خونه به خونه بابل، چوکای تالش را در کارنامه خود دارد به نظر می رسد قصد دارد اینبار ماجراجویی خود را در شهر بندری آستارا آغاز کند تا شاید در پایان فصل موفق شود یک صعود دیگر اینبار با تیم شهرداری آستارا در کارنامه مربیگری خود ثبت کند.

تقابل فردای دو تیم را می توان جدال تمام عیار پرسپولیسی نیز نامید چرا که دو تیم از دو مربی‌ای بهره می برند که جزو بازیکنان سابق و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس محسوب می شوند که این موضوع می تواند جذابیت بازی دو تیم را دوچندان کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار