• کد خبر:۱۱۵۵۱۶
شاگردانم نمایش تحسین برانگیزی داشتند؛
  • ۰۸:۱۷
  • ۲۶/مهر/۱۴۰۰

مهابادی: جمع‌آوری امتیازات لازم در نیم فصل هدف‌گذاری ماست

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: با توجه به دیرهنگام شدن روند آماده سازی و نفراتی که جذب تیم شده اند، تلاش می کنیم امتیازات لازم را در نیم فصل نخست کسب کنیم و در ادامه برای جایگاه بالاتر در جدول لیگ آزادگان بجنگیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ داوود مهابادی در پایان نخستین دیدار تیمش مقابل ویستاتوربین تهران که در هفته نخست رقابت های فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور و در ورزشگاه شهید چمران ساوه برگزار شد در خصوص بازی اظهار داشت: معمولا بازی اول هر تورنمنت برای تیم‌ها سخت است اما بازیکنان تیم خوشه طلایی امروز نمایشی تحسین برانگیز داشتند و سه امتیاز مهم را بدست آوردیم. 

مهابادی ادامه داد: در نیمه اول این دیدار بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و اگر گرمای هوا و شرایط زمین اجازه می‌داد شاید با استفاده از فرصت هایی که به دست آوردیم، گل‌های بیشتری به ثمر می رساندیم.

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه تصریح کرد: در نیمه دوم بازی اگر شاگردانم در ضد حملات دقت بیشتری داشتند، امکان افزایش اختلاف گل ها میسر می شد.

وی در مورد داوری مسابقه عنوان کرد: یکی از بهترین داوران لیگ این دیدار را سوت زد و از عملکرد او رضایت داریم.

مهابادی در مورد چشم‌انداز تیم خوشه طلایی در لیگ آزادگان امسال گفت: نکته حائز اهمیت کسب امتیاز در نیم فصل اول لیگ است که امیدواریم با تلاش بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه این هدف‌گذاری محقق شود و در ادامه راه به خصوص نیم فصل دوم برای کسب رتبه و جایگاهی مناسب کوشش خواهیم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار