• کد خبر:۱۱۵۵۲۷
در گفتگو با دی اسپورت؛

سلیمانی: پنالتی خیبر کاملا صحیح بود (ویدئو)

کارشناس داوری فوتبال اعلام خطای پنالتی به سود تیم خیبر خرم آباد در دیدار برابر شهرداری آستارا صحیح دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال خیبر خرم آباد در هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول در شرایطی موفق تیم سختکوش شهرداری آستارا را با یک گل شکست دهد که تا دقیقه 86 این بازی با تساوی بدون گل در زمین خودی برابر این تیم متوقف شده بود.

اما با این وجود در دقیقه 87 بازی، نفوذ بازیکن خیبر به محوطه جریمه شهرداری آستارا و پاس به بیرون وی به دیگر بازیکن خیبر با شوت این بازیکن و برخورد توپ به بازیکن شهرداری آستارا همراه شد. پس از این صحنه داور با دمیدن در سوت خود نقطه پنالتی را به منظور خطای هند بازیکن شهرداری آستارا اعلام کرد تا سبزپوشان خیبری در دقایق پایانی صاحب یک موقعیت ایده‌ال برای گلزنی شوند.

اعلام خطای پنالتی به سود خیبر با واکنش و اعتراض آستارایی‌ها روبرو شد چرا که آنها معتقد بودند هیچ خطایی رخ نداده و دست بازیکن‌شان حین برخورد توپ بسته بود.

با این وجود خبرنگار دی اسپورت به سراغ کارشناسی داوری رفت تا نظر وی را در خصوص این صحنه جویا شود. سلیمانی در مورد صحنه پنالتی به خبرنگار دی اسپورت گفت: در این صحنه داور به درستی نقطه پنالتی را نشان داده است.

وی ادامه داد: در صحنه مورد نظر، زمانی که بازیکن مهاجم به سمت دروازه شوت می زند، بازیکن مدافع با دستان باز سد راه توپ می شود که به همین دلیل اعلام پنالتی کاملا درست بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار