• کد خبر:۱۱۵۵۴۷
تعدادی از بازیکنان ماشین‌سازی با انتشار متنی از این تیم خداحافظی کردند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ استارت کار تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به مانند لیگ برتر برای این تیم با اتفاقاتی تلخی همراه بود چرا که پنجره نقل و انتقالاتی این تیم قدیمی و پرطرفدار شمالغرب کشور به دلیل شکایت یکی از بازیکنان خارجی همچنان بسته است و علارغم وعده و وعیدهای مالک این باشگاه مبنی بر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی تا شروع فصل این امر مهم محقق نشد تا سبزقبایان تبریزی با چالش بزرگی فصل جدید لیگ یک را استارت بزنند.

البته مالک باشگاه ماشین‌سازی پیش از شروع فصل جدید لیگ یک در تشریح موضوع اینکه چه زمانی پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز خواهد شد، برطرف شدن این مشکل را منوط به انجام تعهدات مدیریت قبلی عنوان کرده بود و به نوعی توپ را به زمین زنوزی و مدیریت قبلی باشگاه ماشین سازی انداخته بود.

در این میان هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل سابق ماشین سازی نیز طی اظهارات و با انتشار اسنادی اعلام کرده بود که انجام تعهدات در قبال بازیکنان داخلی برعهده مدیریت قبلی بود و طبق توافق صورت گرفته بایستی مطالبات بازیکنان خارجی را مدیریت فعلی پرداخت کند تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین سازی باز شود.

با این وجود اختلاف نظرها بین مدیران قبلی و فعلی باشگاه ماشین‌سازی سبب شد تا پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز نشود تا این تیم مجبور شود در هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ یک با بازیکنان امید و جوانان در برابر تیم تازه لیگ یکی شده شهرداری همدان صف آرایی کند که تبعات بزرگ این موضوع شکست سنگین 4 بر صفر سبزقبایان برابر شهرداری‌چی‌ها در دیدار خانگی شد.

پس از انجام مسابقه هفته نخست ماشین سازی در لیگ یک و گذشت چند روز از نخستین مسابقه سبزقایان حالا خبرهای خوبی از اردوی ماشین سازان آن هم در آستانه هفته دوم رقابت‌ها به گوش نمی رسد، گویا بسیاری از بازیکنان باتجربه این تیم که به تازگی به جمع سبزپوشان تبریزی ملحق شدند از وضعیت موجود و عدم انجام تعهدات مدیریت فعلی به شدت ناراضی بوده و قصد جدایی از این تیم دارند.

موضوعی که میرمهدی قریشی، محمد شاه محمدی، بهمن کامل و ... بازیکنان بومی و تبریزی ماشین سازی با انتشار متنی در گروه واتساپی بازیکنان این تیم و اشتراک آن در صفحه شخصی‌شان که خطاب به هواداران ماشین سازی است علنا آن را تایید و رسما از هواداران این تیم قدیمی و پرطرفدار شمالغرب کشور خداحافظی کردند.

شایان ذکر است؛ تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته دوم رقابت های لیگ یک روز شنبه یکم آبان ماه در بابل میهمان رایکای بابل خواهد بود.

پیام واتساپی بازیکنان/ خداحافظ ماشین‌سازی! (عکس)

پیام واتساپی بازیکنان/ خداحافظ ماشین‌سازی! (عکس)

پیام واتساپی بازیکنان/ خداحافظ ماشین‌سازی! (عکس)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار