• کد خبر:۱۱۵۵۶۰
خداحافظی ناگهانی سرمربی قشقایی؛

خادمی: استعفاء ندادم؛ می خواهند مربی جدید بیاورند!

سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز از هواداران این تیم خداحافظی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شب گذشته بود که مهرداد خادمی سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز به طور ناگهانی با انتشار جمله‌ای کوتاه در صفحه شخصی‌ اینستاگرامش با مضمون "من شاگرد مکتب ناصر حجازی هستم، خداحافظ قشقایی" جدایی خود از این تیم پرهوادار لیگ یکی را به صورت رسمی اعلام کرد.

در این میان خداحافظی خادمی آن هم در آستانه مسابقات هفته دوم شوک بزرگی را برای هواداران تیم قشقایی وارد کرد و این سوال مهم در ذهن آنها شکل بست که چه دلایلی سبب شد تا خادمی پس از حدود یک ماه حضور در این تیم و فقط یک بار حضور بر روی نیمکت قشقایی در یک مسابقه رسمی تصمیم بر جدایی بگیرد.

همین موضوع بهانه‌ای شد تا خبرنگار دی اسپورت به سراغ مهرداد خادمی رفته و دلایل جدای وی از تیم قشقایی را جویا شود. خادمی در این خصوص به خبرنگار سایت دی اسپورت اینطور توضیح می دهد: من آمده‌ام تا اینجا کار کنم اما مدیرعامل باشگاه به من می گوید با مشکلات مالی روبرو هستیم و بودجه‌ای برای هزینه‌های باشگاه و تیمداری نداریم ولی یک مربی است که می تواند پول بیاورد! من هم گفتم مشکلی نیست اگر یک مربی با تزریق پول بخواهد هدایت تیمی را برعهده بگیرد اصلا مربی نیست.

خادمی ادامه داد: من شاگرد ناصرخان حجازی بودم اجازه نمی دهم کسی در کارم دخالتی داشته باشد‌. ما تیم ارزانی را بستیم تیم ما به آن صورت بازیکنان گران قیمت نداریم بازیکنان ما 40 روز است در کنار هم تمرین می کنند که در این مدت یک جلسه به استخر نرفته‌ایم!

وی افزود: البته مشکل آقای نجف پور نیست مشکل مربیانی هستند که قبل از من با ایشان کار کرده اند. ظاهرا یکی از مربیان اعلام کرده با خودم 2 میلیارد پول می آورم تا به جای خادمی هدایت تیم را برعهده بگیرم!

سرمربی قشقایی در پاسخ به این پرسش که آیا مربی مذکور سابقه مربیگری در تیمی یا لیگی را در کارنامه دارد گفت: من اصلا نمی دانم او چه کسی است اما این حرفی بود که خود آقای اشکان نجف پور مدیرعامل باشگاه به من زد.

خادمی بیان داشت: من هم وقتی دیدم ایشان اینطور می گوید گفتم به خاطر اینکه شما تحت فشار نباشید من از تیم خداحافظی می کنم و شما بروید آن مربی را بیاورید. به نظر شما این استعفاء است؟

وی اظهار کرد: در بازی با شاهین همه گفتند این تیم قرار است با بازیکنان امیدش بازی کند در حالیکه ما جمعا ۱۲ نفر می شدیم! یعنی کارت بازیکنان‌مان صادر نشد و فقط یک بازیکن تعویضی روی نیمکت داشتیم! شما می توانید به فرم خلاصه بازی نگاه کنید ما یک بازیکن ذخیره روی نیمکت داشتیم که آن را هم تعویض کردیم.

خادمی ادامه داد: البته من هم حق میدم چون آقای نجف پور از جیبش هزینه می کند و دستش هم خالی است بالاخره باید یک نفر بیاید و او را کمک کند شاید آن مربی پول دارد یا با خودش اسپانسر می آورد.

سرمربی قشقایی در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایط موجود در این باشگاه نماینده استان فارس می تواند در فصل جاری رقابت‌های لیگ یک سهمیه خود را حفظ کند گفت: ما تیم خوبی را بسته‌ایم مشکلی از بابت فنی و نفرات نداریم عمده مشکل این باشگاه مالی است هزینه‌ها بالا بوده و این باشگاه به تنهایی از پس این هزینه‌ها برنمی آید. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار