• کد خبر:۱۱۵۵۷۰
مربی تیم فوتبال گل گهرگفت: امروز شاهد بازی با کیفیت و جانداری بودیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مجتبی سرآسیایی در نشست خبری بعد از برد مقابل تراکتور، اظهار داشت: درباره شرایط بازی باید خدا قوت به مجموعه گل گهر و بچه های تیم عرض کنم. بازی باکیفیت و جانداری بود.

مربی گل‌گهر خاطرنشان کرد: با اینکه با شناخت کم وارد زمین شدیم اما می‌دانستیم تیم فیروز کریمی مثل همیشه تیم فوتبال بلدی خواهد بود. ما توانستیم شرایط بازی را در اختیار بگیریم، کنترل بازی در دست ما بود به همین دلیل به گل‌های بیشتری هم رسیدیم.

وی افزود: تراکتور تیم خوبی بود که با یک تغییر مقابل النصر در لیگ قهرمانان بازی خوبی را به نمایش گذاشت. به آن خدا قوت می‌گویم، نیمه دوم شرایط بازی هم دست ما بود اما طبق معمول تراکتور خیلی کم صاحب موقعیت شد و توانست بازی را در کنترل بگیرد اما ما سعی کردیم نیمه دوم کمی عقب بنشینیم تا از ضدحملات استفاده کنیم که موقعیت‌های زیادی هم به دست آوردیم اما با بی دقتی و بی تمرکزی از دست رفت.

سرآسیایی با اشاره به پنالتی تراکتور تصریح کرد: این یک گل برای ما اتفاق بدی بود، باید عادت کنیم در جریان بازی وقتی با گل زیاد جلو هستیم گل نخوریم. این صحنه مشکوک بود، با اینکه داور قضاوت خوبی داشت اما به نظرم این صحنه پنالتی نبود. باز هم ما به نظر داور احترام می‌گذاریم، خوشحالم که قدم اول را خوب و محکم برداشتیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار