• کد خبر:۱۱۵۶۱۳
مدیون مالک و مسئولین باشگاه هستیم؛
  • ۱۸:۴۷
  • ۳۰/مهر/۱۴۰۰

عاشوری: هدف نهایی مجموعه خیبر صعود به لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: تیم در حال حاضر تمرینات منظم، خوب و شادابی برگزار می کند و این را مدیون مالک و مسئولین باشگاه هستیم که زیرساخت های لازم و شرایط خوبی را در اختیار ما قرار دادند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محسن عاشوری در خصوص شرایط تیم خیبر قبل از بازی با پارس جنوبی جم اظهار کرد: هر روز به این امید تمرین می کنیم که بتوانیم بازی بهتر و رو به جلوتری انجام دهیم.

عاشوری با اشاره به شرایط و هماهنگی بازیکنان خیبر در این خصوص بیان داشت: در نقل و انتقالات از تیم های مختلفی بازیکن جذب و دور هم جمع کرده ایم، با توجه به این موضوع هر چه زمان بگذرد تیم نیز شکل بهتری از خود به نمایش خواهد گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد تصریح کرد: تیم در حال حاضر تمرینات منظم، خوب و شادابی برگزار می کند و این را مدیون مالک و مسئولین باشگاه هستیم که زیرساخت های لازم و شرایط خوبی را در اختیار ما قرار دادند.

عاشوری ادامه داد: هدف مجموعه خیبر این است که تیم با کیفیت، خوب و یکدستی درست کنیم که در نهایت منجر به صعود تیم به لیگ برتر شود.

وی در خصوص وضعیت و شرایط تیم پارس جنوبی جم بیان کرد: پارس جنوبی تیم خوبی است که در بازی های پیش فصل یک بازی تدارکاتی با آن ها در تهران انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال خیبر اضافه کرد: تیم پارس جنوبی جم، تیم بسیار جوان و غربال شده ای است که تعدادی از بازیکنان خود را از دست داده است، ولی مربی جوان و نفرات جوان خوبی دارد.

عاشوری در پایان اظهار داشت: امیدواریم مثل بازی قبلی بازی منظمی ارائه داده و بتوانیم مقابل پارس جنوبی به برتری برسیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار