• کد خبر:۱۱۵۶۱۹
پیش بازی مس کرمان - مس شهربابک؛

ال مسینوی متفاوت با حضور شهربابک

تیم فوتبال مس کرمان در هفته دوم رقابت‌های لیگ یک امروز میزبان تیم مس شهربابک خواهد بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال مس کرمان در هفته دوم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید باهنر کرمان میزبان تیم مس شهربابک خواهد بود.

دربی کرمان سرآغاز فصل برای دو تیم نارنجی‌پوش کرمانی خواهد بود چرا که دو تیم در هفته نخست رقابت‌ها به دلیل عدم حضور رقبایشان بدون برگزاری مسابقه صاحب سه امتیاز بی دردسری شدند.

در 7 سال اخیر تیم مس کرمان به یکی از پای ثابت ال مسینوی ایران تبدیل شده و پیش از ال مسینوی امروز و صعود رفسنجانی‌ها به لیگ برتر؛ همه فوتبالی‌ها از ال مسینو به عنوان تقابل مس کرمان و مس رفسنجان یاد می کردند اما ال مسینوی امروز متفاوت از ال مسینوهای سابق است چرا که در آن خبری از تیم مس رفسنجان نیست و تیم مس شهربابک که فصل گذشته موفق شد به رقابت‌های لیگ یک صعود کند جای مس رفسنجان را در ال مسینو پر خواهد کرد.

تیم‌های حاضر در ال‌مسینوی فصل فقط در نام وجه اشتراک دارند و به نظر می رسد در اهدافی که در فصل جاری دنبال می کنند وجه متفاوتی داشته باشند مس کرمان در فصل جاری قصد دارد طلسم 7 ساله عدم صعود خود را با فرزاد حسین خانی کاپیتان سابقش در پایان هشتمین سال دوری از لیگ برتر بشکند اما شهربابکی‌ها که نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ یک را تجربه می کنند قصد دارند سهمیه لیگ یکی خود را در پایان فصل با قرارگیری در جایگاه مناسبی از جدول حفظ کنند.

با همه این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که دو تیم نارنجی‌پوش کرمانی که امروز نخستین مسابقه رسمی خود در رقابت‌های لیگ یک را برگزار خواهند کرد.  در نخستین ال مسینو بین یک تیم کرمانی و شهربابکی چه نتیجه‌ای را کسب خواهند کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار