• کد خبر:۱۱۵۶۳۳
پارس جنوبی جم 1 خیبرخرم آباد 4؛
  • ۱۸:۵۷
  • ۰۱/آبان/۱۴۰۰

خط و نشان خیبر به رقبا با هتریک 6 دقیقه ای سالاری

شاگردان محسن عاشوی موفق شدند با پیروزی 4 بر 1 مقابل پارس جنوبی جم از زمین مسابقه خارج شوند.
خط و نشان خیبر به رقبا با هتریک 6 دقیقه ای سالاری
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ به دلیل شرایط آب و هوایی بوشهر این مسابقه در دیرترین زمان نسبت به هشت مسابقه دیگر هفته دوم مسابقات از ساعت 19 در ورزشگاه تختی جم برگزار شد و در پایان با نتیجه ۴ بر۱ به سود خیبر خرم آباد به پایان رسید.

در این مسابقه بهمن سالاری مهاجم سابق ماشین سازی ستاره بی چون و چرای خیبر یود و موفق شد در این دیدار هتریک کند و در دقایق 46، 47 و 51 برای تیمش گلزنی کرد و گل چهارم خیبر را هم حسین شهابی در دقیقه 86 به ثمر رساند تا تک گل حسین کتاب نتواند ثمری برای شاگردان ایمان رزاقی راد داشته باشد.

با این پیروزی خیبر که در هفته اول مسابقات نیز سه امتیاز دشت کرده بود، 6 امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر نسبت به قشقایی که این تیم هم 6 امتیازی است به صدر جدول در پایان هفته دوم مسابقات تکیه زد. در سوی دیگر پارس جنوبی جم که در بازی اول به دلیل صادر نشدن کارت بازیکنانش بازی نکرده بود و به احتمال زیاد نتیجه آن مسابقه را سه بر صفر به مس شهر بابک واگذار خواهد کرد، کار بسیار سختی در ادامه مسابقات پیش رو خواهد داشت.

گفتنی است که نیمه دوم این مسابقه را طوفانی آغاز کرد، در نیمه اول هم نمایش خوبی داشت ولی در استفاده از موقعیت ها خوب عمل نکرد تا نتیجه بازی در نیمه دوم تعیین شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار