• کد خبر:۱۱۵۶۳۶
مربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی این تیم برابر مس شهربابک که با پیروزی یک بر صفر مس کرمان همراه شد این پیروزی را یک برد مهم برای تیم مس کرمان دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمود محمودی نیا پس از پیروزی تیم مس کرمان در جمع خبرنگاران گفت: برای ما انجام یک بازی سخت و دشوار برابر تیم مس شهربابک کاملا قابل پیش بینی بود و خیلی مهم بود که در این بازی برای کسب سه امتیاز هوشیارانه عمل کنیم.

وی افزود: بهرشکل این اولین مسابقه ما در لیگ یک که به زمین بازی رفتیم محسوب می شد و طبیعی بود که میزان هماهنگی بین نفرات و آمادگی بازیکنان در شرایط کامل نباشد اما قطعا هرچه مسابقات بیشتر به جلو رود این شرایط برای تیم ما بهتر خواهد شد.

آقای محمودی نیا از انگیزه بالای بازیکنان مس کرمان برای کسب این پیروزی گفت و ادامه داد: همانطور که مشاهده کردید تلاش بچه های ما برای کسب این سه امتیاز واقعا مشخص بود و آن ها به خوبی می دانستند که این پیروزی تا چه اندازه می تواند از نظر فنی و روحی برای تیم ما مفید باشد و من از این تلاش بازیکنان برای رسیدن به هدف سه امتیازی بازی تشکر می کنم.

مربی تیم مس کرمان این بازی را تنها یک نقطه شروع برای هدفی سخت دانست و گفت: ما یک فصل پرچالش را آغاز می کنیم که برای موفقیت در آن باید هر هفته آماده تر از هفته قبل باشیم و در بازی بعد با جنگندگی و هماهنگی بیشتری به زمین خواهیم رفت تا روند کسب امتیاز و پیروزی را با همه وجود ادامه دهیم. قطعا برای رسیدن به هدف یک همدلی و فضای مثبت راه را مساعد خواهد کرد و بسیار خوشحالیم که این فضا در تیم مس کرمان کاملا حاکم می باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار