• کد خبر:۱۱۵۶۳۸
خوشه طلایی تیمی قدرتمند در فصل جاری است؛
  • ۱۹:۳۰
  • ۰۱/آبان/۱۴۰۰

پیوس: در بازی سختی پیروز شدیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا گفت: در یک بازی بسیار سخت پیروز شدیم.
پیوس:: در بازی سختی پیروز شدیم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ فرشاد پیوس در پایان دیدار تیمش نقابل خوشه طلایی ساوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با وجود اینکه اکثر بازیکنان ما نسبت به فصل گذشته تغییر کردند، برای هماهنگی به زمان بیشتری نیاز داریم و به طور حتم طی هفته های آتی، بازی های قابل قبول تری را به نمایش می گذاریم.

پیوس افزود: در دیدار برابر خوشه طلایی نیز، به خصوص در نیمه اول بازیکنان ما برتر از حریف بودند و گرچه فقط یک گل به ثمر رساندند، اما چند فرصت مسلم گلزنی را از دست دادیم وگرنه در همین نیمه اول می توانستیم با به ثمر رساندن سه گل، به یک پیروزی پرگل دست یابیم.

سرمربی سهردتری آستارا ادامه داد: البته خوشه طلایی تیم بسیار خوبی است که بازیکنان مستعدی دارد و از نظم و انضباط تیمی مناسبی نیز برخوردار است و داود مهابادی سرمربی این تیم توانسته تیم خوبی را تشکیل دهد که به طور حتم، خوشه طلایی یکی از تیم‌های قدرتمند فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول کشور است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا اضافه کرد: در نیمه دوم تا حدی بازیکنان ما تحلیل رفتند که این یک امر طبیعی است و از دقیقه ۷۰ با توجه به سه تعویضی که انجام دادیم ، نبض بازی را در دست گرفتیم و به نوعی دقایق باقی مانده را کنترل کردیم و در نهایت پیروز شدیم.

پیوس بیان کرد: به طور کل ما در این دیدار برتر از حریف خود ظاهر شدیم و این پیروزی حق ما بود و امیدوارم که با هماهنگی بیشتر بین بازیکنان، هفته های آینده بتوانیم بازی های تماشاگرپسندتری را به نمایش گذاشته و همچنین نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: اگرچه ما در این دیدار و برابر تیم خوب خوشه طلایی ساوه میزبان بودیم اما ما نیز در یک زمین دیگر بازی کردیم که به همین دلیل از مسئولان تقاضا داریم ورزشگاه وحدت آستارا را به مرز آمادگی برسانند تا سایر دیدارهای خانگی ما در آن ورزشگاه برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در خاتمه به وضعیت مالی این باشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکلی وجود ندارد و درصدی از قراردادهای بازیکنان پرداخت شده و قرار است که تا هفته آینده نیز، درصد دیگری پرداخت شود و فقط انتظار داریم که سایر مسئولان به این تیم کمک کنند تا بتوانیم با قدرت در همه دیدارها حضور یابیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار