• کد خبر:۱۱۵۶۷۰
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: به لحاظ فنی یک مقدار بار فنی تیم آن‌طور که دلم می‌خواست نبود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، فیروز کریمی پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: به لحاظ فنی یک مقدار بار فنی تیم آن‌طور که دلم می‌خواست نبود.

وی افزود: این حمل بر خودستایی ما نباشد ولی پتانسیل تیم ما خیلی بالاتر از این است. درست است که الان ما توانستیم موفق شویم و با پیروزی از زمین خارج شدیم اما در یکسری از موارد، بازی را نه اما توپ را از دست دادیم و این باید برای ما حائز اهمیت باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص مشکلاتی که تیمش در این دیدار داشت، خاطرنشان کرد: شاید در طول 90 دقیقه یک‌بار هم دروازه‌بان ما غیر از یک مورد زمین نخورد ولی همین‌که توپ در دست تیم حریف باشد، یک مشکل است که باید برای رفع آن به شدت کار کنیم.

کریمی در رابطه با نتیجه دیدار امروز مقابل صنعت نفت آبادان گفت: در کل نتیجه خوبی بود و پیروزی را به تمام هوادارانمان تقدیم می‌کنم که در طول این مدت همراه‌مان بوده و نهایت زحمت را کشیده‌اند. از آن‌ها خیلی خیلی ممنون هستیم و امیدواریم با دعای خیر آن‌ها پیروزی‌های بعدی هم ادامه داشته باشد تا بتوانیم مقابل این تماشاگران و طرفداران خوب سرافراز باشیم.

وی در رابطه با حضور تماشاگران در ورزشگاه و اقداماتی که در این راستا انجام شده است، اظهار داشت: هفته پیش بود که در این مورد صحبت کردیم. از جانب هواداران، مسئولان، هیئت فوتبال و اداره کل استان خودمان صحبت می‌کنم، ما هم مثل همه راضی نیستیم که به خاطر یک ورزش برای تعدادی از هم‌وطنان‌مان مشکلی پیش بیاید و آن‌ها را از دست بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: تمام این فوتبال به اندازه جان یکی از هواداران و مردم‌مان نمی‌ارزد. نمی‌خواهیم خدایی نکرده اگر یک نفر آلوده باشد، یک جمعی را آلوده کند و همین‌طور ما بشنویم که عزیزی را از دست داده‌ایم. به همین دلیل این موضوع را بر عهده خود ستاد مبارزه با کرونا گذاشته‌ایم تا هر طور که مصلحت می‌دانند، عمل کنند.

کریمی افزود: به خاطر عدم حضور تماشاگران ما بیشترین ضرر را می‌کنیم حتی بیشتر از پرسپولیس و استقلال. چون هواداران تراکتور به خاطر بازی با تیم اول و دوم جدول نمی‌آیند، بلکه آن‌ها به خاطر عشق به تیم به ورزشگاه می‌آیند و حتی اگر با تیم دوازدهم جدول هم بازی کنیم، باز هم در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند. دست تک‌تک هواداران‌مان را می‌بوسیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. با این حال علی‌رغم تمام ضرری که می‌کنیم، راضی نیستیم به عنوان تیم تراکتور اتفاقی برای هم‌وطنان‌مان به خصوص مردم استان و شهرمان رخ بدهد.

وی در پایان گفت: آرزو می‌کنیم که این ویروس منحوس هر چه سریع‌تر از کشورمان و دنیا رخت ببندد تا شاهد حضور طرفداران فهیم و پرشورمان در سایه آرامش و امنیت در ورزشگاه باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار