• کد خبر:۱۱۵۷۸۴
صعود و حذف 7+7 تیم‌ لیگ دویی؛

نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی

تیم‌های حاضر در مرحله سوم جام حذفی کشور مشخص شدند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مرحله دوم جام حذفی کشور از روز یکشنبه به مدت 3 روز با حضور تیم‌های صعود کرده از مرحله اول به دور دوم و تیم‌های لیگ دویی که اعلام آمادگی کردند برگزار و در نهایت امروز با لغو یک مسابقه و برگزاری یک دیدار باقی مانده به پایان رسید.

در پایان این مرحله از رقابت‌ها 7 تیم لیگ دویی با برتری برابر حریفان به مرحله سوم صعود کرده و 7 تیم لیگ دویی نیز با قبول شکست برابر حریفان از دور رقابت‌ها حذف شدند.

از بین حذف شده‌های لیگ دو 4 تیم چوکای تالش، عقاب تهران، اترک بجنورد گل ریحان البرز با وجود اینکه از قبل برای حضور در این مرحله اعلام آمادگی کرده بودند برابر حریفان‌شان حضور نیافتند تا از دور رقابت‌ها حذف شوند.

تیم‌های یادآوران دوکوهه اندیمشک و بنتو حسام مهر فارس نیز شگفتی ساز این مرحله شده و توانستند در ضربات پنالتی تیم‌های سپیدرود رشت و پیام توس خراسان رضوی را از دور رقابت‌ها حذف کنند!

مرحله سوم جام حذفی کشور با حضور 32 تیم که شامل 14 تیم صعود کننده از مرحله دوم به نام‌های الماس تازه آباد چاف، پیام زیدی کاشان، ماکو جوان آ.غ، شهید اورکی اسلامشهر، سیمان شاهرود، بنتو حسام مهر فارس، جواهری منصور آبیک، ون پارس نقش جهان، شاهین بندرعامری، یادآوران دوکوهه اندیمشک، شهرداری نوشهر، نود ارومیه، خلیج فارس بندرماهشهر، اسپاد الوند تهران و 18 تیم حاضر در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد.

نتایج کامل مسابقات مرحله دوم جام حذفی کشور:

یکشنبه 9 آبان‌ماه 1400

الماس تازه آباد چاف 3 - تکاور زابل 0 (انصراف نماینده زابل)

پیام زیدی کاشان ‌2 - شهدای بناب مرند 0
گلزنان تیم میزبان: جواد گل‌محمدی - محمدامین مختاریان

ماکو جوان آذربایجان غربی 2 (4) - آبیدر سنندج 2 (1)
گلزنان تیم میزبان: امیرحسین مختارپور - حسین شریفی
گلزنان تیم میهمان: سینا ایزدی - رضا کرمی

شهید اورکی اسلامشهر 6 - پارسیان هارونی چهارمحال و بختیاری 0
گلزنان تیم میزبان: رضا نادری(2گل) - حمزه علی(2گل) - علیرضا بساوند - داوود سپهری

دوشنبه 10 آبان ماه 1400

سیمان شاهرود 3 - چوکای تالش 0 (عدم حضور نماینده تالش)

پیام توس خراسان 2 (2) - بنتو حسام مهر فارس 2 (4)
گلزنان تیم میزبان: مهدی صحرایی("90+3) - احسان محروقی("P120+2)
گلزنان تیم میهمان: حسین علیپور("90+6) - سعید محمودی("107)

جواهری منصور آبیک 3 - شهرداری نجف شهر کرمان 1
گلزنان تیم میزبان: محمود اسدی - میثم خسرونژاد (2گل) 
گلزنان تیم میهمان: امیررضا مکی آبادی

ون پارس نقش جهان 3 - اترک بجنورد 0 (انصراف نماینده بجنورد)

شاهین بندرعامری 3 - عقاب قم 0 (عدم حضور نماینده قم)

دو کوهه اندیمشک 0 (4) - سپیدرود رشت 0 (1)

عقاب تهران 0 - شهرداری نوشهر 3 (عدم حضور نماینده تهران)

نود ارومیه 1 - شاهین دهداری تهران 0
گلزنان تیم میزبان: آرمین مصطفوی

سه‌شنبه 11 آبان ماه 1400

خلیج فارس بندرماهشهر 3 - مس نوین کرمان 0
گلزنان تیم میزبان: عباس طهماسبی("17)("56) - رسول بداوی("70)

اسپاد الوند تهران 3 - گل ریحان البرز 0 (انصراف نماینده البرز)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار