• کد خبر:۱۱۶۲۵۹
اختصاصی دی اسپورت؛

اسامی داوران ۹ دیدار از مرحله سوم جام حذفی

اسامی داوران قضاوت کننده در ۹ دیدار مرحله سوم جام حذفی باشگاه‌های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسامی داوران قضاوت کننده در ۹ دیدار این مرحله به شرح ذیل است:

*شایان ذکر است؛ اسامی داوران قضاوت کننده در 7 دیدار باقیمانده پس از مشخص شدن منتشر خواهد شد.

جمعه 5 آذرماه 1400

استقلال خوزستان - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
سجاد یاری - سجاد نجفی نژاد - علی معصومی - بهزاد بارانی - ناظر داوری: البرز حاجی پور

شنبه 6 آذرماه 1400

شهرداری آستارا - الماس تازه آباد چاف - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردار جنگل رشت
محمدباقر پورباقر - محمد شاکر - بابک قلی زاده - محمدحسین یحیی زاده - ناظر داوری: بهرام کیانی

بنتو حسام مهر فارس – آرمان گهر سیرجان - ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
علی آقاجری - اکبر عمرانی - علیرضا شعرانی - رضا درویشی نسب - ناظر داوری: عبدالمجید معماری

رایکا بابل - اسپاد الوند - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا
عبدالحسین باستان - کامران سعیدی - رضا رایجی - ابوالفضل حسینی - ناظر داوری: محسن فریمانی

شمس آذر قزوین - دو کوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
امیر آرمند - عباس یعقوبی - مهدی اکبرزاده - هادی صحرایی - ناظر داوری: علی اکبر جهانی

شهرداری نوشهر - جواهری منصور آبیک- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهداء نوشهر
علی محمدی پور رودینه - پویان خشنود - یاسر عباسی - ابراهیم خاجانی - ناظر داوری: بابک وسیله بر

شهرداری همدان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه حاجی بابایی همدان
محمدحسین ترابیان - حمید نادری - احمد حقانی - رسول اولیایی - ناظر داوری: محمدحسین معتمدی 

ویستا توربین تهران - پیام زیدی کاشان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهداء شهر قدس
حجت قپانوری - سعید باهنر - مصطفی بابایی - فرهاد قاسمی - ناظر داوری: محمد دوستی

استقلال ملاثانی- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
میثم عباسپور - داریوش کمری - محسن دوستان - محمد مولوی - ناظر داوری: سعادت الله باغبانی

*برنامه 7 دیداری که اسامی داوران این مسابقات متعاقبا انتشار خواهد شد:

شنبه 6 آذرماه 1400
ماشین سازی تبریز - سیمان شاهرود - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
سایپا تهران - شاهین شهرداری بوشهر - ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه پاس قوامین تهران
نود ارومیه - ون پارس نقش جهان - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه
مس شهربابک - ملوان بندرانزلی - ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
قشقایی شیراز - شاهین بندرعامری بوشهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه حافظیه شیراز
مس کرمان – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

یکشنبه 7 آذرماه 1400
ستارگان اورکی اسلامشهر- ماکو جوان آذربایجان غربی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار