• کد خبر:۱۱۶۲۷۷
مرحله سوم جام حذفی کشور؛

وداع زودهنگام و 9 نفره استقلال خوزستان در گام نخست!

تیم فوتبال استقلال از دور مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور حذف شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در نخستین دیدار مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی کشور امروز جمعه 5 آذرماه دو تیم استقلال خوزستان و خلیج فارس بندرماهشهر از ساعت 14:30 در ورزشگاه تختی اهواز برابر هم صف آرایی کردند و در نهایت تیم دسته اولی استقلال خوزستان با قبول شکست برابر حریف دسته دومی خود از دور این رقابت‌ها کنار رفت.

استقلال خوزستان در شرایطی برابر حریف دسته دومی متحمل شکست شد که این تیم در در دقیقه 60 مسابقه به دلیل اخراج علی کیانی فر مهره کلیدی و تاثیرگذار 30 دقیقه باقی مانده را 10 نفره به کار خود ادامه داد و در این دقایق مانع گلزنی مهاجمان حریف شد تا بازی با تساوی بدون گل به وقت های اضافه کشیده شود.

در دقایق ابتدایی وقت اضافه اول و در دقیقه 91 کاوه مختاری بازیکن خلیج فارس موفق شد با به ثمر رساندن گل زیبا و نخست مسابقه، تیم خود را از حریف لیگ یکی پیش اندازد و استقلال 10 نفره را وارد چالش دوم این مسابقه کند.

در وقت اضافه دوم نیز امیرحسین موسی زاده دیگر هافبک استقلال خوزستان با دریافت کارت زرد دوم و قرمز از زمین مسابقه اخراج شد تا کار برای آبی پوشان خوزستانی سخت تر از قبل شود.

در نهایت نیز تلاش استقلالی ها برای به ثمر رساندن گل تساوی ثمری نداشت و بازی با همان تک گل به سود خلیج فارس ماهشهر خاتمه یافت.

استقلال خوزستان که به عنوان تیم لیگ یکی از مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی وارد این رقابت‌ها شده بود در همین گام نخست با شکست برابر خلیج فارس بندرماهشهر از دور رقابت‌ها حذف شد تا وداع زودهنگامی از رقابت‌های جام حذفی داشته باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار