• کد خبر:۱۱۶۲۷۹
مس کرمان در هفته هفتم لیگ آزادگان توانست با پنالتی که به سودش اعلام شد، شهرداری همدان را از پیش رو بردارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مس کرمان پس از هفته ها ناکامی در بازی برابر شهرداری همدان به پیروزی رسید ولی عملکرد فنی و گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند موجب شد تا انتقاد هواداران به عملکرد این تیم بیشتر از قبل شود.

کرمانی ها پس از شکست برابر سایپا، سه دیدار متوالی خود مقابل خوشه طلایی، ماشین سازی تبریز و استقلال ملاثانی را با تساوی یک - یک به پایان رساندند و جالب اینکه در دیدار برابر خوشه طلایی با اشتباه سهوی داور صاحب یک ضربه پنالتی شده اما در نهایت با دریافت گل متوقف شدند. در دیدار خانگی برابر استقلال ملاثانی نیز در شرایطی که با یک گل از حریف خود عقب بودند باز هم با پنالتی بحث برانگیز و جنجالی از یک شکست خانگی گریختند.

نارنجی پوشان در هفته هفتم نیز برابر تیم تازه لیگ یکی شده شهرداری همدان عملکرد فنی ضعیفی داشتند و در دقایق پایانی باز هم به گواه کارشناسان با اشتباه سهوی داور صاحب یک ضربه پنالتی شده و با تبدیل آن به گل ۳ امتیاز این دیدار از آن خود کردند تا عملکرد فنی مسی‌ها مورد انتقاد خیل عظیمی از هواداران و اهالی فوتبال کرمان قرار بگیرد.

در مورد کسب ۱۲ امتیاز از ۲۱ امتیاز مس از ابتدای لیگ تا به امروز این نکته قابل ذکر است که سه امتیازِ این ۱۲ امتیاز به دلیل عدم حضور قزوینی ها در زمین مسابقه و با رای کمیته انضباطی به دست آمده و پنج امتیاز (دو تساوی و یک برد) با اعلام پنالتی به سودشان کسب کردند و جالب‌تر اینکه سه بازی که داوران با اعلام پنالتی در نتیجه آن تأثیرگذار بودند، سه مسابقه آخر مس بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار