• کد خبر:۱۱۶۲۸۷
توان زیادی از تیمم گرفته شد؛
  • ۱۸:۵۰
  • ۰۶/آذر/۱۴۰۰

رجب زاده: اگر می باختیم به روندمان آسیب می رسید

سرمربی تیم شهدای قشقایی شیراز با بیان اینکه جام حذفی فوتبال را جدی گرفته ایم، گفت: باید ببینم مدیریت باشگاه چه نظری برای مرحله بعد دارند،جام حدفی که یک فرصت است را به صورت جدی دنبال می کنیم.
رجب زاده: اگر می باختیم به روندمان آسیب می رسید
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهدی رجب زاده پس از برتری تیمش در مرحله سوم جام حذفی برابر تیم شاهین بندرعامری بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکریم که این بازی را بردیم زیرا ۲ بازی در لیگ دسته یک در خانه داریم و باخت در جام حذفی می توانست به روند تیم آسیب برساند.

رجب زاده اضافه کرد: بازی سختی برابر تیم شاهین بندعامری داشتیم زیرا تیم هایی که از دسته های پایین تر که در این جام شگفتی ساز شرکت می کنند، انگیزه بسیار بالایی دارند.

سرمربی قشقایی ادامه داد: تیم شاهین بندرعامری از تیم های خوب دسته دوم کشور است که در بالای جدول قرار دارد و مهدی کریمیان سرمربی این تیم که زمانی در لیگ برتر هم بازی بودیم، تیم خوبی ساخته است و امیدوارم در مسابقات دسته دوم موفق باشد.

وی گفت: ما باید در نیمه نخست که چند فرصت داشتیم، کار را تمام می کردیم و نگرانی من از این بود که کار به وقت اضافه کشیده شود که این اتفاق افتاد و توان زیادی از تیم گرفته شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار