• کد خبر:۱۱۶۳۰۲
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت:در رابطه با بازی باید بگویم 3 موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم که 2 موقعیت در 10 دقیقه اول رخ داد و توپ به گل تبدیل نشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد ربیعی در نشست خبری بعد از برتری مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به مجموعه تیم مس رفسنجان خسته نباشید می‌گویم. توانستیم از بازی سخت که خودمان هم باعث آن بودیم 3 امتیاز را بگیریم. در رابطه با بازی باید بگویم 3 موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم که 2 موقعیت در 10 دقیقه اول رخ داد و توپ به گل تبدیل نشد. در نیمه دوم سرعت بیشتری به بازی انتقال دادیم و بچه‌های جایگزین هم که آمدند از تغییرات ما بود. قسمت ناراحت کننده این است که بعد از گل 3 موقعیت را از دست دادیم و اواخر بازی تحت فشار بودیم، این فشار برایم قابل قبول نیست. باید بیشتر کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان، افزود: اینکه توانستیم جلوی مس، پرسپولیس و هوادار بازی تهاجمی ارائه دهیم و فرصت‌های ماتعدد ایجاد کنیم خوب است. می‌دانستم هوادار یک بر صفر به فولاد، استقلال و و سپاهان باخته پس تیمی است که از دروازه‌اش خوب دفاع می‌کند پس باید برای این برد احترام قائل باشیم. این بازی برای ما همین جا تمام است و باید خودمان را برای چند روز دیگر آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مس رفسنجان در ابتدای حضور در لیگ هفته‌های اول مشکل نتیجه‌گیری داشت و اما تک رقمی لیگ را به پایان رساند، شرایط هوادار را چطور ارزیابی می‌کنید، یادآور شد: هوادار مجموعه خوبی است، البته من شناختی از وضعیت مدیریتی ندارم و براساس شنیده‌هایم می‌گویم که شنیدم شرکت متمول آمده و 4-5 خرید آنها از سپاهان و استقلال بوده است. الان هم دیدم تیم پرمهره و خوبی است اما توصیه من این است برای چنین تیم‌هایی صبور باشیم.

ربیعی گفت: تیمی که از لیگ یک به برتر می‌آید مدت زمانی طول می‌کشد که شما شرایط را به روز کنید چون از محیط کوچکتر به محیط بزرگتر می‌آیید. سال گذشته هم برای خودمان این شرایط بود به همین دلیل می‌گویم برای هوادار و همین طور فجر سپاسی باید صبور بود. البته فجر سابقه حضور در لیگ را داشت اما ما و هوادار این سابقه را نداشتیم. به هر حال زمان می‌برد و تجربه این را نشان داده است. نتیجه مس رفسنجان در سال گذشته را نباید به عنوان یک استاندارد در نظر بگیرید چون آن نتیجه استثنا بود.

ربیعی عنوان کرد: اکثر تیم‌هایی که سال اول به لیگ می‌آیند تلاش می‌کنند در لیگ برتر بمانند. شما ببینید در 4 سال اخیر که 8 تیم صعود کردند 6-7 تیم در روزهای آخر در لیگ ماندگار شدند. یک سال هم پارس جم توانست با تک رقمی در لیگ بماند و یک بار هم مس اما نباید این نتیجه را الگو و استاندارد قرار داد.

وی درباره نتایجی که مس رفسنجان در 2 نیمه متفاوت داشته، خاطرنشان کرد: ما بچه‌های خوبی در خط جلو داریم و هر کدام توانایی خاص خود را دارند که من براساس سبکی که می‌خواهم بازی کنم از آنها استفاده می‌کنم. مطمئن هستم هم امامعلی، علیاری، کریمی زاده، سلیمانی و ... پایشان به گلزنی باز می‌شود. من 10 هفته روی امامعلی صبر کردم، از نحوه بازی آنها و وطایفی که انجام می‌دهند رضایت دارم. مجموعه تیم ما طول کشید تا هماهنگ شود، الان برای بچه‌های ما مهم نیست چه کسی بازی می‌کند و چه کسی جایگزین می‌شود که این یعنی یک تیم.

سرمربی مس رفسنجان با اشاره به سختی‌هایی که تیم کشیده، گفت: امروز نوزدهمین روزی است که همه تیم دور از خانواده در سرچشمه هستند و این بسیار سخت است اما بدانید کسی حق گلایه ندارد و با تمام وجود برای اعتلای نام تیم و شهرمان می‌جنگیم. گاهی اوقات تیم از نظر ذهنی خیلی خسته می‌شود. ما شرایط خوبی در تیم داریم.

وی درباره مصدومیت دروازه‌بان تیم، یادآور شد: صوفیانی در زمان گرم کردن دچار مشکل از ناحیه کتف شد و نتوانست ادامه دهد. کاپیتان تیم ملی عمان درون دروازه ما عملکرد خوبی داشت. کیانی هم از 2 روز قبل مصدوم بود و الان در مرحله فیزیوتراپی است که او را به تهران منتقل کردیم.

ربیعی همچنین در این نشست با اشاره به داوری بازی با هوادار، تصریح کرد: الان از داوری گلایه زیاد است و من هم هفته گذشته این گلایه را داشتم اما توصیه من این است برای اینکه آسایش بیشتری برای داوران فراهم شود تمهیداتی اندیشیده شود که سیستم VAR سریعا وارد ایران شود تا به داور کمک کند. الان فیلم را دیدم و صحنه اعلام شده پنالتی بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار