• کد خبر:۱۱۶۳۱۵
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: کسب یک امتیاز برای ما در مشهد خوب بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، علی اصغر کلانتری در نشست خبری بعد از بازی فجر سپاسی و پدیده اظهار داشت: بازی خیلی تاکتیکی و پر برخورد و فوتبال جانداری از طرف دو تیم انجام شد. روی هر دو دروازه موقعیت بود و نمی‌دیدیم بازی در میانه زمین باشد و از طرف هر دو تیم روی دروازه‌ها موقعیت‌های زیادی خلق شد و به زیبایی بازی کمک کرد.

وی افزود: حریف موقعیت‌های زیادی داشت و ما هم در دقیقه 90 فرصت خیلی خوبی داشتیم. تساوی در این بازی شاید برای حریف خوب نبود ولی شاید یک امتیاز برای ما خوب بود هر چند ما برای برد آمده بودیم. به تیم داوری هم تبریک می‌گویم که قضاوت خوبی داشتند و بازی سنگینی را به خوبی قضاوت کردند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در خصوص اینکه تیم‌ها در این دیدار به گل نرسیدند گفت: تیم‌ها معمولا به زمین می‌آیند که یکدیگر را ببندند و از دروازه محافظت کنند. حتی یک گل یا یک امتیاز در صعود و یا سقوط تیم‌ها در لیگ 16 تیمی تاثیر دارد. در این بازی تیم‌ها واقعا حمله کردند ولی توپ‌ها گل نشد ضمن آنکه خط دفاعی دو تیم هم خوب کار کردند.

کلانتری تاکید کرد: هیچ تیمی را نمی‌بینید که 7 هفته را خوب بازی کند. تنها بازی که شرایط ما خوب نبود کمی مقابل سپاهان بود وگرنه در بقیه بازی ها از عملکرد تیمم راضی بودم. ما حتی می‌توانستیم با آن وضعیت زمین مقابل سپاهان مساوی کنیم. ما هفته گذشته 3 بازیکن مصدوم دادیم ولی امیدوارم این نفرات خیلی زود برگردند و به ما کمک کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار