• کد خبر:۱۱۶۳۲۳
کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تخلفات صورت گرفته در رقابتهای لیگ دسته اول صادر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، دیدار تیم های سایپا و خیبر خرم آباد در حالی برگزار شد که از سوی محسن اسکینی، مربی تیم خیبر خرم آباد تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه(داور) رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

فرزاد بهاری، مربی تیم خیبر خرم اباد به دلیل بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) و سرپرست تیم مقابل؛ به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم سایپا به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری، بدرفتاری کادر تیم در طول مسابقه، نقض اصول کلی رفتار(عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر) به پرداخت 120 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خیبر خرم آباد به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و بدرفتاری کادر تیم به تصمیمات داور باید 90 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم های خیبرآباد و شهرداری آستارا در حالی برگزار شد که از سوی اصغر کرم الهی، مربی تیم خیبر خرم آباد تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه صورت گرفت. وی به دو جلسه از همراهی تو خود و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رای قابل تجدید نظر است)

*تیم رایکا بابل در دیدار برابر ملوان بندر انزلی به دلیل نقض اصول کلی رفتار(عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تماشاگران و فحاشی آنها به داور مسابقه؛ بدرفتاری توپ جمع کن ها و پرتاب توپ به داخل زمین و تحریک عوامل تیم که منجر به تاخیر در ادامه مسابقه شد)، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

گفتنی است، در مسابقه فوق افراد متفرقه از مقامات رسمی انتظامی اصرار بر حضور در کنار زمین مسابقه خود و یا نزدیکان را داشتند که این امر خلاف مقررات و آیین نامه اجرایی مسابقات است. بر همین اساس از رییس هیات فوتبال استان مازندران موکدا درخواست می شود نظارت کافی در مسابقات بعدی را معمول و ضمن تذکرات لازم به هیات فوتبال بابل، شرایطی فراهم آورند که در مسابقات آتی از تکرار این رویه خلاف مقررات اجتناب شود.

*مسابقه تیم های مس کرمان و استقلال ملاثانی در حالی برگزار شد که از سوی توفیق بوستانی، مربی این استقلال ملاثانی تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی نسبت به داور مسابقه رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

تیم مس کرمان به دلیل نقض اصولی کلی رفتار( عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر و اهانت آنها به تیم مقابل) به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال ملاثانی نیز به خاطر داشتن 6 بازیکن اخطاری و اعتراض جمعی از عوامل در تمام طول مسابقه به داور و درگیری با تیم مقابل، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای فوق قطعی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار