• کد خبر:۱۱۶۳۲۶
بدنبال پیروزی برابر شهرداری هستیم؛

رزاقی راد: شرایط مهیا شود شک نکنید؛ جزو 5 تیم اول می‌شویم

سرمربی پارس جنوبی جم می گوید اگر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شده و بتوانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم تیمش جزو 5 تیم اول جدول خواهد شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ایمان رزاقی راد در خصوص بازی فردای تیمش برابر شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: طبق تحقیقی که از این تیم داشتم بازیکنان و کادرفنی شهرداری حدود دو سالی است که کنار هم هستند و از انسجام خوبی برخوردار هستند یکی از دلایل موفقیت این تیم نیز کنار هم بودن آنان بوده است. علاوه بر آن در ۷ هفته ابتدایی نتایج خوبی را کسب کرده و نشان داده اند تیم با شخصیتی هستند.

رزاقی راد افزود: فیلم بازی‌های قبلی این تیم را نگاه کرده و نقاط قوت و ضعف‌شان را بررسی کردیم و بر روی تاکتیکی که می خواهیم در بازی فردا برابر تیم شهرداری به نمایش بگذاریم کار کردیم که امیدوارم بتوانیم نتیجه مطلوبی را کسب کنیم. ما در خانه بازی داریم و در این بازی قطعا بدنبال پیروزی هستیم و به همین دلیل با تمام قوا به مصاف حریف خواهیم رفت.

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص هجمه‌هایی که ابتدای فصل به او وارد شد گفت: بر اساس صحبت‌هایی که قبل شروع فصل با مدیریت باشگاه داشتیم به من گفتند تیم جوانی را ببندید در سال اول به فکر حضور در ۶ تیم بالای جدول و حفظ سهمیه باشید و در سال دوم بدنبال صعود و بازگشت به لیگ برتر باشیم. ما با مشکلات عدیده‌ای روبرو بودیم و در زمان نقل و انتقالات بدنبال این بودیم که حدود ۶ الی ۷ بازیکن فصل گذشته خود را حفظ کنیم اما آنها بدنبال این بودند که ابتدا باشگاه قراردادهای فصل گذشته‌شان را تسویه کند و بعد به تیم اضافه شوند. در مجموع نتوانستیم هیچ کدام از بازیکنان فصل گذشته را حفظ کنیم به همین دلیل مجبور شدیم بازیکنان جدیدی را جذب کنیم. بسیاری از بازیکنانی هم که مدنظر داشتیم آنها را به خدمت بگیریم با توجه به شرایطی که باشگاه داشت و پنجره نقل و انتقالاتی بسته بود با ما حتی وارد مذاکره نشدند و در همان ابتدا پیشنهاد ما را رد کردند.

وی اضافه کرد: در بازی اول به دلیل پنجره بسته ۳ امتیاز را از دست دادیم در بازی خیبر که قرار بود با بازیکنان امید در مسابقه حاضر شویم ساعت ۸ شب قبل از بازی به ناگهان به ما خبر دادند که پنجره باز شده است تا تیم را جمع و از لحاظ روحی آماده بازی کنیم به مصاف حریف رفته و نتیجه را واگذار کردیم همه اینها سبب شد تا ما در یک بحران قرار گرفته و دچار چالش شویم.

رزاقی راد بیان داشت: خدا را شکر رفته رفته تیم شکل خود را می گیرد و بازیکنات نکات فنی که به آنها گوشزد می شود کم و بیش انجام می دهند و روز به روز بهتر می شوند. بازیکنان ما جوان هستند اما با این حال من قطعا به این تیم امیدوار هستم و مطمئنا سال‌های آینده حرف‌های زیادی را برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی پارس جنوبی در خصوص اینکه شایعه شده بابت نتایج اخیر از سوی مدیریت باشگاه به وی اولتیماتوم داده شده است گفت: اصلا تا امروز هیچ یک از مدیران اعم از مدیریت قبلی و فعلی منطقه ویژه جم و باشگاه غیر از حمایت در خصوص چیز دیگری با من صحبت نکرده اندو حتی در آخرین جلسه ای که دو شب پیش با مدیران منطقه ویژه و باشگاه داشتیم همه به اتفاق حمایت خود را از من اعلام و به ما گفتند همه مشکلات را می دانیم و بدنبال رفع مشکلات بجا مانده از فصول های گذشته هستیم، با توجه به شرایط موجود ما بدنبال تغییر کادرفنی نیستیم شما به کار خود با قدرت تا نیم فصل ادامه بده که انشا الله تیم پله پله در جدول صعود می کند.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم فصل برنامه‌ای برای جذب بازیکن خواهند داشت بیان کرد: قطعا اگر باشگاه بتواند بدهی ها را پرداخت کند و پنجره نقل و انتقالاتی باز شود در دو الی سه پست حساس در نیم فصل قطعا بدنبال جذب بازیکن خواهیم بود. در آخرین جلسه‌ای هم که داشتیم قرار بر این شد تا آقای رضائیان با طلبکاران وارد مذاکره شده و بدهی ها مرحله به مرحله پرداخت شود.

رزاقی راد در پاسخ به این پرسش که چه جایگاهی را در جدول برای تحت هدایتش در پایان فصل تصور می کند اظهار کرد: ما دو بازیکن را به خدمت گرفته‌ایم که با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نمی توانیم از آنها استفاده کنیم اگر پنجره باز شود و بتوانیم از این ۲ بازیکن استفاده کرده و ۲ بازیکن دیگر در نیم فصل جذب کنیم قطعا مطمئن باشید که پارس جنوبی جزو ۵ تیم اول جدول می شود.

سرمربی پارس جنوبی در خصوص اینکه قضاوت داوران را تا پایان هفته هفتم چطور ارزیابی می کند گفت: قضاوت داوران تا به امروز خوب بود و من چیز خاصی ندیده ام البته در یک الی دو بازی در یکی الی دو صحنه داور می توانست برای ما خطای پنالتی اعلام کند اما این اشتباهات را به جای اشتباه عمدی نمی گذاریم اشتباهات داوری هم جزو فوتبال است اما انتظار دارم اشتباهات داوری به حداقل برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار