• کد خبر:۱۱۶۳۲۷
باید محکم کار کرد تا جزو مدعیان قرار گرفت؛

شهبا: سه امتیاز بازی فردا خاص است

سرمربی آرمان گهرسیرجان گفت: سه امتیاز بازی فردا برای هر تیمی باشد بر روند رو به رشد، روحی و روانی و جایگاه‌شان در جدول تاثیر زیادی خواهد گذاشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قاسم شهبا سرمربی آرمان گهرسیرجان در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص بازی تیمش مقابل مس در دربی کرمان اظهار داشت: این بازی دربی هم استانی‌ها محسوب می شود و همیشه حساسیت خاص خودش را داشته و دارد دو تیم آرمان گهر و مس نسبت به ابتدای فصل شکل بهتری گرفته و با کیفیت‌تر شده اند علاوه بر آن هماهنگی بین بازیکنان به سطح مطلوبی رسیده است. اگر مسائل حاشیه‌ای در مسابقه رخ ندهد به احتمال فراوان بازی فردا مسابقه جذابی خواهد بود چرا که هر دو تیم فوتبال را به خوبی درک و بازی زیبایی را به نمایش می گذارند و قطعا با این اوصاف کار برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

شهبا در خصوص انتخاب پیام حیدری به عنوان قاضی دربی کرمان و اینکه چه انتظاری از کوبل داوری دارد بیان داشت: در بازی‌های گذشته از حیث داوری اتفاقات و مشکلاتی رخ داده بود ولی با توجه به انتخاب آقای حیدری که تجارب زیادی در امر دارند من فکر می کنم تجارب ایشان باعث می شود که فردا قضاوت راحت و بدون مشکلی داشته باشند. امیدوارم برنده کوبل داوری باشد که قطعا این چنین هم خواهد بود.

سرمربی آرمان گهرسیرجان افزود: با اینکه تیم ما در رده دوم و مس در رده ششم قرار دارد اما اختلاف امتیازی دو تیم یک امتیاز است و همین موضوع سبب شده تا حساسیت بازی بیشتر شود و کمیته داوران نیز به دلیل همین حساسیت داور باتجربه و خوبی برای این مسابقه انتخاب کرده است البته همه داوران خوب و باکیفیت هستند اما با توجه به حساسیت بازی کوبل داوری خوبی انتخاب شده است.

شهبا بیان داشت: امتیازات کامل بازی فردا می تواند جایگاه هر دو تیم را در جدول مستحکم تر کند. هر تیمی بتواند سه امتیاز بازی را کسب کند روند رو به رشدی خواهد داشت و هر تیمی نتیجه را واگذار کند قطعا اتفاق خاصی رخ نمی دهد. 

وی افزود: در کل همانطور که گفتم سه امتیاز بازی فردا برای هر تیمی باشد بر روند رو به رشد، روحی و روانی و جایگاه‌شان در جدول تاثیر زیادی خواهد گذاشت البته در حال حاضر اوایل فصل است و اتفاقات زیادی در جدول رخ خواهد داد اما الان باید محکم کار کرد تا در هفته‌های پایانی جزو مدعیان قرار بگیریم.

شهبا در پاسخ به این پرسش که مشکلات باشگاه آرمان گهر رفع شده یا همچنان پابرجا است گفت: صحبت‌هایی شده و هیئت مدیره نیز قول‌هایی داده اند و در حال پیگیری برای رفع این مشکلات هستند که امیدوارم هر چه زودتر حل شود.

سرمربی آرمان گهر در پاسخ به این پرسش که دربی‌های کرمان بدون حاشیه برگزار شده و آیا دربی فردا نیز بدون حاشیه خواهد بود یا خیر بیان کرد: قطعا دربی فردا هم بدون حاشیه برگزار خواهد شد. هر دو تیم برای بازی فوتبال و کسب سه امتیاز به زمین مسابقه خواهند آمد. بعید می دانم که دو تیم وارد مسائل حاشیه ای بشوند. تیم آرمان گهر که قطعا وارد این مسائل نمی شود و بعید می دانم مس هم دوست داشته باشد به مسائل حاشیه ای دامن بزند‌.

وی در پایان گفت: اگر قرار است در بازی فردا تماشاگران در استادیوم حضور داشته باشند باید ناظر مسابقه و مسئولان برگزاری مسابقات این حق را به هواداران و تماشاگران سیرجانی هم بدهند تا در استادیوم حاضر شوند و اگر قرار است تماشاگران حضور نداشته باشند باید از هر دو تیم تماشاگری در ورزشگاه حضور نیابد‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار