• کد خبر:۱۱۶۳۳۲
اختصاصی دی اسپورت؛

اسامی داوران هفته سوم مرحله نخست لیگ سه

اسامی داوران قضاوت کننده در هفته سوم رقابت‌های مرحله نخست لیگ دسته سوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اسامی داوران قضاوت کننده در این هفته از رقابت ها به شرح زیر است:

شنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۰

یاران هادی نوروزی بابل - آرین سپند تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
محسن مقولی - رضا رایجی - علی اسدی - جمیل اونق  

خیام بتن نیشابور- براکو دامغان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه انقلاب نیشابور
افشین امیرآبادی - امید شاکری - حسن مجردی - مجتبی باباپور  

برنا راستین مهام تهران - دریای حربده محمودآباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
سعید رحیمی - رضا بیژنی نیا - فرید طاهری دوست - علی محمودی  

شاهین بجنورد - انتظار خراسان جنوبی - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
محمد حسین یحیی زاده - سلمان لزر سلیمانی -  محمدرضا نصیرلو - سید مجتبی حسینی نژاد  

کیمیا رشد گلستان - دماوند آمل - ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری گرگان
مصطفی شبرنگی - رضا قائمی - مسعود دهقان - آرش آقایی

استقلال جنوب تهران - نوین کشاورز علی آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر
محمد میرزازاده - پیمان نادری - حامد شریفیان - حسین کریمی  

شهروند رامسر - کاسپین فریدونکنار - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن
میثم آخوندی - رسول بابایی - مجید افتخاری - سینا مولایی  

سرخپوشان قم - کیاپارس قزوین - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید حیدریان قم
رئوف سیفی - فرزاد ولی ابرقویی - امیر انصاری - ابوالفضل سیامنصوری  

داماش گیلان - گرین کشاورز نهاوند - ساعت ۱۴ - ورزشگاه سردارجنگل رشت
محمد نصیری - محمد عبدلی - وحید قاسمی - امید نقیلو  

شاهین دهداری تهران - ملوان (ب) انزلی - ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
سیداکبر حسینی - متین قیدی - حسین نوفعله - امیر ملکی  

علوی خرمدره زنجان - شهدای گروس بیجار - ساعت ۱۴ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
پیام ساری اصلانی - محمد علی پروانه - میثم احمدی - حسین یار یگانه  

یکشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۰

یاران زیست سبز تبریز - ساوالان مشکین شهر - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهرداری تبریز
علی محمدی پور - حسین رحمتی زاده - مهدی غیبی - مهدی راحل  

اتحاد محمدیار - مقاومت آستارا - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی محمدیار
سجاد کیانی - میثم ترک جوکار - محمدمتین مصباحی - حسین صالحی منش  

آریو اسلامشهر - آلومینیوم پارس ساوه - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهدا اسلامشهر
ابراهیم خاجانی - پویان خشنود - یاسر عباسی - صادق بشارتی   

پاراگ تهران - وحدت اغشت البرز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهرداری حسن آباد
حسین تارپور - احمدرضا مظهری - علی رضوانی - سعید عرب زاده  

ستارگان سیمرغ البرز - ستارگان سرخ تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه انقلاب کرج
امیر سجاد فتوحی - اسماعیل تقربی - ابوالفضل آقابابایی - علی طبرزدی  

اکسیر الوند همدان - وحدت ایوان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه قدس همدان
میلاد کهزادی - جلال محمدی - سالار استاد رحمانی - فرشاد اجاقی  

صفا جوان گستر دیر - خرم کشت افلاک خرم آباد - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید شیرودی دیر
امید دریانوش - عباس میاحی - هومان احمدی - نبی الله حافظی  

گهر نوین درود - پرسپولیس برازجان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی درود
ایمان احمدی - هادی ابراهیمی - محمود ذوالفقاری - حمید رضا بهرامی  

یادآوران دو کوهه اندیمشک - شرهانی دهلران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
امیر حمزه موسوی - هادی خالدی مقدم - امیر انصاری - یونس محمودی  

زاگرس جوانرود کرمانشاه - کیا تهران - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی جوانرود
بهزاد بارانی - احمد دوستکی -  سامان قلاوند - میلاد میرزایی  

ابوذر باشت - شهدای ابوذر فارسان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی باشت
مسعود کفاش - حسین زنگی نژاد - علی احمدی - شایان صلواتی  

پرسپولیس شیراز - هرنگ جوان بستک - ساعت ۱۴ - ورزشگاه بعثت شیراز
محمد اکبریان - سامان انبازپور - سید سعید محمودی - سامان گودرزی  

اتحاد نیکشهر - خلیج فارس میناب - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
ابوالفضل جعفرپور - سید حمیدرضا امامی - حسین دهقان نیری - عمران دهقانی  

فولاد هرمزگان - عقاب شیراز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
حمیدرضا انصاری - اکبر عمرانی - مصطفی دریانورد - مجتبی خیرخواه  

شایان دیزل فارس - شهیدان زحمتکشان جیرفت - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید رحمانی کوار
ابوالفضل خوب نژاد - محمد سعید ساعدی - محمد رشید - حمید محنایی  

عرفان اقتدار کیش - ضربه آزاد نقش جهان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه المپیک کیش
فرهاد قاسمی - محمد حیدری - داوود عروجلو - امید منفردیان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار