• کد خبر:۱۱۶۳۸۸
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر همچنان در وضعیت بحرانی قرار دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال شاهین در فصل جاری به مانند فصل گذشته در دقیقه ۹۰ و برخلاف فصل قبل با عدم حمایت شهرداری بوشهر و با مشکلات عدیده‌ای وارد مسابقات شد تا یکی از سهمیه‌ تیم‌های پرهوادار استان بوشهر حفظ شده و علاوه بر آن شور و نشاط همچنان در جمع مردم و جوانان فوتبالدوست بوشهری برقرار باشد.

در شرایطی که شاهینی‌ها، اهالی فوتبال و هواداران بوشهری سوی امیدی داشتند تا در ادامه راه مسئولان استانی همت بر حمایت از تیم شاهین داشته و جهت تحقق این امر اراده خود را جزم کنند اما برخلاف تصور همگان خبری از اراده و همت مسئولان استانی نشد تا وضعیت پرهوادارترین تیم جنوب کشور در شرایط بحرانی قرار بگیرد.

بر اساس شنیده ها گویا ماجرا از این قرار است که باشگاه شاهین برای 17 بازیکن غیر بومی خود فقط 3 اتاق در خانه معلم بوشهر تهیه کرده است که پیش از سفر به تهران یکی از اتاق‌ها توسط مسئولان محل مذکور از بازیکنان شاهین تحویل گرفته می شود و بازیکنان نیز در پی این موضوع و عدم در اختیار داشتن محل بیشتر برای اسکان دست به اعتصاب می زنند و حاضر به برگزاری تمرین نمی شوند از سوی دیگر طبق وعده قبلی و قرارداد فی مابین باشگاه شاهین با بازیکنان قرار بود پیش از بازی برابر سایپا در جام حذفی حدود 30% از قرارداد بازیکنان به حساب آنان واریز شود اما فلکناز آتشی مدیرعامل وقت باشگاه شاهین با حضور در جمع بازیکنان با دادن وعده از آنها درخواست می کند که در دو دیدار سایپا و ویستاتوربین حاضر شوند و پس از این دو دیدار باشگاه شاهین به جای 30؛ 40% از قرارداد بازیکنان را پرداخت و مشکل اسکان بازیکنان را نیز برطرف خواهد کرد اما پس از برگزاری این دو مسابقه مدیرعامل شاهین از سمت خود استعفاء می دهد و بدنبال آن وعده مدیرعامل مستعفی نیز عملی نمی شود.

گفته می شود در پی عملی نشدن وعده مدیرعامل مستعفی و وقت شاهین از 17 بازیکن غیربومی 13 بازیکن در تهران می مانند و حاضر به بازگشت به بوشهر نمی شوند و فقط 4 بازیکن زیر 23 سال به بوشهر بازمی گردند. پس از بازگشت 4 بازیکن به بوشهر یک اتاق در اختیار آنان قرار می گیرد اما پس از چند روز این یک اتاق نیز از آنها گرفته می شود تا این بازیکنان در این شرایط بحرانی باشگاه شاهین بلاتکلیف مانده و اوقات خود را در سواحل بوشهر بگذرانند!

همچنین گفته می شود دیروز نیز تعدادی از بازیکنان بومی با حضور در محل تمرین به دلیل عدم دریافت مطالبات خود حاضر به برگزاری تمرین نشده‌اند.

امروز نیز بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر با انتشار استوری مشترک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تلویحا و به صورت غیر مستقیم به مشکلات مذکور، اعتصاب خود و عدم همراهی تیم شاهین تا برطرف شدن مشکلات اشاره کردند.

تمام اینها در حالی است که تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر روز چهارشنبه در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از ساعت 14:30 در بوشهر میزبان تیم مس شهربابک خواهد بود و با این اتفاقات برگزاری مسابقه دو تیم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار