• کد خبر:۱۱۶۳۹۰
به هیچ عنوان قصد تغییر سرمربی را نداریم؛

حمایت قاطع باشگاه خوشه طلایی از داوود مهابادی

باشگاه خوشه طلایی ساوه شایعه تغییر سرمربی و کادرفنی تیم بزرگسالان این باشگاه را کذب محض دانست.
حمایت قاطع باشگاه خوشه طلایی از داوود مهابادی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ طی چند روز گذشته شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر تغییر در راس کادرفنی خوشه طلایی ساوه مطرح و حتی در این زمینه اسامی گوناگونی جهت جانشینی داوود مهابادی در برخی رسانه‌ها عنوان شد که باشگاه خوشه طلایی ساوه قویا شایعه مربوط به تغییر سرمربی و کادرفنی و اسامی مطرح شده برای جانشینی مهابادی را تکذیب و حمایت کامل خود را از سرمربی و کادرفنی فعلی خود اعلام کرد.

وحید حکیمی سرپرست خوشه طلایی ساوه در این خصوص در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت: شایعاتی که حول تغییر سرمربی و کادرفنی تیم در فضای مجازی مطرح می شود صحت ندارد و این مطالب صرفا در جهت تشویش اذهان عمومی و برهم زدن تمرکز تیم در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر می شود.

حکیمی ادامه داد: ما به عهد و قراردادی که از ابتدای فصل با آقای مهابادی بستیم پایبند هستیم و خواهیم بود و قبل از شروع فصل نیز در مذاکراتی که با ایشان داشتیم بر یک مبنا هدفگذاری کرده‌ایم که بر اساس آن مبنا و تا تحقق هدف مورد نظر به همکاری‌مان با آقای مهابادی ادامه خواهیم داد چرا که بر این باور هستیم که می توانیم با هدایت ایشان به موفقیت و اهداف مدنظر برسیم. و با توجه به این باور، اعتقاد و اعتمادی که به وی و کادرفنی ایشان داریم حمایت قاطع خودمان را اعلام می کنیم و به هیچ عنوان قصد تغییر سرمربی را نداریم.

سرپرست خوشه طلایی ساوه خطاب به هواداران و مردم ساوه بیان داشت: هواداران و مردم ساوه بدون توجه به شایعاتی که در فضای مجازی مطرح می شود از تیم خود تا رسیدن به اهداف مشترک و موفقیت حمایت کنند.

 وی با اشاره به نتایج این تیم گفت: با توجه به اینکه تیم دیر بسته شد و تمرینات تاکتیکی و بدنسازی کافی برای آماده سازی نداشتیم طبیعی است که هفته‌های ابتدایی از لحاظ بدنی و هماهنگی در شرایط آرمانی قرار نداشته باشیم که این موضوع بر امر نتیجه گیری نیز تاثیر منفی می گذارد اما با این وجود در ۸ هفته برگزار شده بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم. شک نکنید و مطمئن باشید که روند نتیجه گیری و جمع آوری امتیاز رفته رفته و تا نیم فصل بهبود می یابد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار