• کد خبر:۱۱۶۳۹۷
برنامه مسابقات هفته های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.
اعلام برنامه مسابقات هفته‌های هفتم تا دهم لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته هفتم - یکشنبه ۵ دی‌ماه ۱۴۰۰
ستارگان سیمرغ البرز-پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
خیام بتن نیشابور- نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور
کیمیا رشد گلستان- انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی گنبد
یاران هادی نوروزی بابل- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
براکو دامغان- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
دماوند آمل- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
برنا راستین مهام تهران-شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
داماشیان رشت- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
پاراگ تهران- شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
کیاپارس قزوین- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
گرین کشاورز نهاوند-وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند
علوی خرمدره زنجان- اتحاد محمدیار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
آبیدر سنندج- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
ملوان ب انزلی- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
شاهین دهداری تهران- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

دوشنبه ۶ دی‌ماه ۱۴۰۰
سرخپوشان قم- کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
یادآوران دوکوهه اندیمشک- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
اکسیر الوند- کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان
گهر نوین درود- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
صفا جوان گستر دیر- استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
شرهانی دهلران-سرخپوشان برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
وحدت ایوان ایلام- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی ایوان
تاراز چادگان- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چادگان
اتحاد نیکشهر- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
یزد لوله- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
خلیج فارس میناب- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب

سه شنبه ۷ دی‌ماه ۱۴۰۰
پرسپولیس شیراز- عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز

هفته هشتم - شنبه ۱۱ دی‌ماه ۱۴۰۰
استقلال جنوب تهران- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
دریای حربده محمودآباد-دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
ساوالان مشکین شهر- ملوان ب انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشکین شهر
انتظار خراسان جنوبی- خیام بتن نیشاپور- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
نوین کشاورز علی آباد- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
شریعت نوین مشهد- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
کاسپین فریدونکنار- داماشیان رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
آریو اسلامشهر- پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
آلومینیوم پارس ساوه- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی  شهرک صنعتی
پاس گیلان-سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
وحدت اغشت-کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
شهروند رامسر- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
یاران زیست سبز تبریز- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
شهدای گروس بیجار-گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
اتحاد محمدیار- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار

یکشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۰
مقاومت آستارا- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا
شاهین بجنورد- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
زاگرس جوانرود کرمانشاه- صفا جوان گستر دیر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
ابوذر باشت- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت
کیا تهران- یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
سرخپوشان برازجان-وحدت ایوان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
استقلال شوش-اکسیر الوند همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
شهدای ابوذر فارسان-شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فارسان
شهیدان زحمتکشان جیرفت –تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جیرفت
هرنگ جوان بستک هرمزگان-خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک
ضربه آزاد نقش جهان-یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

دوشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۰
عرفان اقتدار کیش-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
شایان دیزل فارس- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار

هفته نهم - شنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۰
دماوند آمل-نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
خیام بتن نیشابور-شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب  نیشابور
یاران هادی نوروزی بابل- استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
کیمیا رشد گلستان-شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی گنبد
براکو دامغان- انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
آرین سپند تهران-دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
ستارگان سیمرغ البرز- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
گرین کشاورز نهاوند-کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند
سرخپوشان قم-شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
داماشیان رشت-پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
کیا پارس قزوین-آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
ستارگان سرخ تهران-وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه هما تهران
شاهین دهداری تهران- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
آبیدر سنندج- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
ملوان ب انزلی-مقاومت آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
گرمی اردبیل- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی گرمی

یکشنبه ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۰
یادآوران دوکوهه اندیمشک-استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
وحدت ایوان- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی ایوان
شرهانی دهلران-کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
خرم کشت افلاک خرم آباد-سرخپوشان برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
صفا جوان گستر دیر-ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
اکسیر الوند همدان-زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان
فولاد هرمزگان- شایان دیزل فارس - ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
خلیج فارس میناب- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
تاراز چادگان-ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چادگان
عقاب شیراز-هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک
اتحاد نیکشهر-عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر

هفته دهم - پنجشنبه ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰
نوین کشاورز علی آباد- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
شاهین بجنورد- خیام بتن نیشابور- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
انتظار خراسان جنوبی- دماوند آمل - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
استقلال جنوب تهران-کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا  اعلام می شود.
برنا راستین مهام تهران- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شریعت نوین مشهد- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد
آریو اسلامشهر- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
پاراگ تهران – ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شید کشوری تهران
شهروند رامسر- داماشیان رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
کاسپین فریدونکنار- کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید آزادی فریدونکنار
پاس گیلان- گرین کشاورز نهاند- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
آلومینیوم پارس ساوه- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم ساوه
مقاومت آستارا- گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا
علوی خرمدره زنجان- آبیدر سنندج - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید خرمی خرمدره
پیشگامان فنون پارس – ملوان ب انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه عطر سیب تهران

جمعه ۲۴ دی‌ماه ۱۴۰۰
اتحاد محمدیار- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار
ابوذر باشت- اکسیر الوند همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت
گهر نوین درود- صفا جوان گستر دیر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
زاگرس جوانرود کرمانشاه- یادآوران  دوکوهه اندیمشک ۱۴:۰۰- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعابا اعلام می شود.
شهدای ابوذر فارسان- خرم کشت افلاک خرم آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فارسان
استقلال شوش- شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
کیا تهران- وحدت ایوان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
پرسپولیس شیراز- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز
ضربه آزاد نقش جهان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان
شایان دیزل فارس- اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
شهیدان زحمتکشان جیرفت- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جیرفت
عرفان اقتدار کیش – یزد لوله - ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار