• کد خبر:۱۱۶۴۰۴
سایپا تهران 0 - پارس جنوبی جم 0؛
  • ۱۶:۰۳
  • ۱۷/آذر/۱۴۰۰

تلاش بی‌حاصل در دستگردی/سایپا خیال بردن ندارد

نبرد شاگردان سعید اخباری و ایمان رزاقی‌راد برنده نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در مصاف دو تیم سایپا و پارس جنوبی که در نیمه پایینی جدول حضور دارند، دو تیم به دنبال سه امتیاز برای فرار از بحران بودند؛ جمی‌ها از سه بازی گذشته خود 7 امتیاز به دست آورده بودند و می‌خواستند فاصله خود با قعر جدول را بیشتر کنند و در مقابل سایپایی‌ها بعد از سه بازی ناکامی در کسب پیروزی، به دنبال 3 امتیاز دیدار خانگی بودند.

در نیمه اول دو تیم فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند و بیشتر توپ و میدان در اختیار سایپایی‌ها بود اما هیچکدام از دو تیم نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کنند تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

نیمه دوم را هم سایپایی‌ها بهتر آغاز کردند و در مقابل جمی‌ها روی ضدحملات فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتند اما به مانند نیمه نخست، با درخشش دروازه‌بان‌ها توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با تقسیم امتیازات و تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

با تک امتیاز امروز، سایپایی‌ها برای چهارمین بازی متوالی در کسب پیروزی ناکام بودند اما با این‌حال شکست ویستا توربین در بازی همزمان باعث شد تا در جدول یک پله شاگردان اخباری بالا بروند و با 11 امتیاز از 9 مسابقه به رتبه یازدهم جدول صعود کردند؛ پارس جنوبی جم هم که امروز برای چهارمین دیدار پیاپی شکست ناپذیر بود، با سوغات یک امتیازی خود از تهران، 9 امتیازی شد و در جایگاه چهاردهم جدول باقی ماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار