• کد خبر:۱۱۶۶۳۸
12 بهمن پایان مرحله نخست رقابتها؛
  • ۱۷:۴۴
  • ۱۵/بهمن/۱۴۰۰

اعلام برنامه 3 هفته پایانی مرحله نخست لیگ دسته سوم

برنامه مسابقات هفته های یازدهم تا سیزدهم لیگ دسته سه باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.
اعلام برنامه 3 هفته پایانی مرحله نخست لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته یازدهم - چهارشنبه 2 دی ماه 1400
آرین سپند تهران- انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
کیمیا رشد گلستان- برنا راستین مهام تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی گنبد
دریای حربده محمود آباد- نوین کشاورز علی آباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
خیام بتن نیشابور - استقلال جنوب تهران - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور
براکو دامغان- شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه حمزه دامغان
کیاپارس قزوین- پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
داماشیان رشت- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
ستارگان سرخ تهران -کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه هما تهران
سرخپوشان قم - پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
وحدت آغشت البرز-آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
  گرین کشاورز نهاند- شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه علی مرادیان نهاوند
گرمی اردبیل- پیشگامان فنون پارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی گرمی
شهدای گروس بیجار- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

پنجشنبه 30 دی ماه 1400
ملوان ب انزلی- اتحاد محمدیار- ساعت ۱۴- ورزشگاه آبکنار انزلی
شاهین دهداری تهران- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر
اکسیر الوند- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان
شرهانی دهلران- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
وحدت ایوان- استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی ایوان
سرخپوشان برازجان- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
یادآوران دوکوهه اندیمشک- ابوذر باشت - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
یزد لوله- شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
عقاب شیراز- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
اتحاد نیکشهر- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
هرنگ جوان بستک- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک
تاراز چادگان- عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی چادگان

هفته دوازدهم - سه شنبه 5 بهمن ماه 1400
انتظار خراسان جنوبی-دریای حربده محمودآباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
برنا راستین مهام تهران-خیام بتن نیشابور- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار 
شریعت نوین مشهد-آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
استقلال جنوب تهران-براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
یاران هادی نوروزی بابل-کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
آریو اسلامشهر-گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
پاس گیلان-ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهروند رامسر-کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران رامسر
پاراگ تهران-داماشیان رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
کاسپین فریدونکنار-وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
ستارگان سیمرغ البرز-سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
اتحاد محمدیار -گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار

چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
ابوذر باشت-شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید بشارت گچساران
کیا تهران-سرخپوشان برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
گهر نوین درود-یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
استقلال شوش-خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
زاگرس جوانرود کرمانشاه-وحدت ایوان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود
صفا جوان گستر-اکسیر الوند - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
پرسپولیس شیراز-یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز
فولاد هرمزگان-اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
عرفان اقتدار کیش-خلیج فارس میناب - ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
شایان دیزل فارس-تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
ضربه آزاد نقش جهان-هرنگ جوان بستک - ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

هفته سیزدهم - دوشنبه 11 بهمن ماه 1400
براکو دامغان-برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه حمزه دامغان
خیام بتن نیشابور-یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب  نیشابور
دریای حربده محمودآباد-شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
نوین کشاورز علی آباد-انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
آرین سپند تهران-شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
داماشیان رشت-ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت
گرین کشاورز نهاوند-پاراگ تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند
کیاپارس قزوین-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
ستارگان سرخ تهران-شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هما تهران
وحدت اغشت-پاس گیلان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
آلومینیوم پارس ساوه-کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی آلومینوم ساوه
شاهین دهداری تهران-آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه قائم نسیم شهر
ساوالان مشکین شهر-مقاومت آستارا- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی مشکین شهر

سه شنبه 12 بهمن ماه 1400
یادآوران دوکوهه اندیمشک-صفا جوان گستر دیر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
سرخپوشان برازجان-استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
شرهانی دهلران-گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
خرم کشت افلاک خرم آباد-زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
وحدت ایوان- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی ایوان
شهدای ابوذر فارسان-کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فارسان
شهیدان زحمتکشان جیرفت-ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی جیرفت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار