• کد خبر:۱۱۶۷۶۷
اتفاقات عجیب در جام حذفی؛
  • ۲۰:۲۴
  • ۲۶/دی/۱۴۰۰

صنعت نفتی‌ها حاضر به بازی با خیبر نیستند!

بازیکنان صنعت نفت آبادان حاضر به انجام مسابقه برابر خیبر خرم آباد نیستند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در شرایطی که تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با وجود مشکلات مالی و اعتصاب در هفته های اخیر، در همه دیدار‌های خود در رقابت‌های لیگ برتر به میدان رفته و حتی در بازی پایانی نیم فصل نخست مقابل هوادار آن هم در کرج حاضر شده و به برد شیرینی دست یافتند اما اینبار در فاصله ۲۴ ساعت مانده به دیدار برابر خیبر خرم آباد در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بازیکنان این تیم در اقدامی عجیب دست به اعتصاب زده و حاضر به سفر به خرم آباد و حضور در برابر تیم خیبر نشدند!

جالب اینکه اعضای تیم فوتبال صنعت نفت پس از دیدار برابر هوادار در پایتخت ماندگار شده و در هتل المپیک تهران اردو زدند تا برای دیدار برابر خیبر مهیای حضور در خرم آباد شوند. 

با این وجود اعضای تیم صنعت نفت پس از اینکه امروز ناهار را در رستوران سرمربی این تیم صرف کردند، لحظاتی قبل هم هتل المپیک را ترک کردند.

البته نفرات خوزستانی تا زمان دریافت بلیت بازگشت به آبادان قرار است در هتل فردوسی مستقر شوند و سایر بازیکنان هم نزد خانواده خود می‌روند.

اینکه صنعت نفتی‌ها با وجود مشکلات مالی و اعتصاب در هفته های قبلی چطور و چگونه در دیدار‌های قبلی حاضر شده اما در فاصله ۲۴ ساعت مانده به دیدار برابر یک تیم لیگ دسته اولی آن هم در جام حذفی تصمیم به اعتصاب و عدم حضور در مسابقه گرفته‌اند سوالی است که پیگیری آن از سوی مراجع ذیصلاح می تواند پاسخ تامل برانگیزی به همراه داشته باشد.

البته گفته می شود صنعت نفتی‌ها مدعی شده اند که طبق تعهدات باشگاه بایستی تا نیم فصل رقابت‌ها حدود ۶۰ درصد از مطالبات آنها پرداخت می شد که با این حال دریافتی آنها تا پایان نیم فصل صفر درصد بوده است. با این وجود عدم حضور در یک مسابقه نمی تواند کار اخلاقی و حرفه ای از سوی بازیکنان یک تیم لیگ برتری، مردمی و پرهوادار به مانند صنعت نفت باشد.

طبق آئین نامه مسابقات جام حذفی در صورت عدم حضور تیمی در یک مسابقه در این رقابت‌ها تبعات سنگینی چون ممانعت از شرکت در دو دوره مسابقاتی رقابت‌های جام حذفی و جریمه نقدی سنگین برای تیم متخلف بدنبال خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار