• کد خبر:۱۱۶۷۷۲
اتفاقی عجیب در جام حذفی؛

صعود خیبر با برد تیم امید صنعت نفت

مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان در تصمیمی عجیب تیم امیدهای خود را برای دیدار برابر خیبر راهی خرم آباد کردند.
صعود خیبر با برد تیم امید صنعت نفت
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پس از کش و قوس‌های فراوان دیدار دو تیم خیبر خرم آباد و صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور امروز با حضور بازیکنان امید نماینده آبادان برگزار شد!

در شرایطی که روز گذشته اعلام شده بود بازيکنان و اعضای کادرفنی تیم اصلی صنعت نفت آبادان به دلیل عدم دریافت مطالباتشان برابر خیبر خرم آباد حضور نخواهند یافت، مدیران باشگاه در تصمیمی عجیب و البته بحث برانگیز، شبانه تیم امید خود را برای انجام بازی برابر خیبر راهی خرم آباد کردند و با نتیجه سنگین پنج بر یک از حریف لیگ یکی خود شکست خوردند.

شکست سنگین امیدهای صنعت نفت برابر خیبر در شرایطی رقم خورد که بازیکنان جوان آبادانی تا زمان اعلام بحث برانگیز پنالتی از سوی داور به خوبی روزنه های نفوذ خیبری ها را بسته بودند. نفتی ها پس از دریافت گل از روی نقطه پنالتی، با چرخاندن توپ در زمین مسابقه، قدرت تاکتیکی خود را به حریف متمول لیگ یکی شان دیکته کردند و در نهایت توانستند با زدن گل تساوی به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم زردپوشان جنوبی که صبح ساعت هفت به خرم آباد رسیده بودند به خوبی می دانستند در صورت تساوی و رفتن بازی به وقت های اضافه با توجه به کمبود بازیکن تعویضی بر نیمکت از نظر بدنی کم خواهند آورد، کار را هجومی آغاز کردند و در نهایت با نتیجه ۵-۱ شکست خوردند.

در مورد این مسابقه این نکته قابل ذکر است که جدا از صحنه پنالتی کادرفنی تیم امید صنعت نفت به یک گل خیبر معترض بوده و اعتقاد داشتند پیش از باز شدن دروازه بازیکن حریف روی بازیکن شان خطا کرده بود که البته حاصلی به همراه نداشت. 

بدون شک بازنده اصلی این مسابقه بازیکنان امید صنعت نفت آبادان که بامداد روز مسابقه به خرم آباد رسیده و بدون استراحت برابر تیم پرمهره خیبر شکست خوردند نخواهند بود و بازنده اصلی کسانی هستند که تصمیمات شان تیم ریشه داری چون صنعت نفت آبادان را به این روز انداخته هستند که به همین سادگی یکی از اتفاقات عجیب و تاسف بار دنیای فوتبال را رقم زدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار