• کد خبر:۱۱۶۸۰۹
کمیته انضباطی آرای مربوط به سه دیدار از لیگ دسته سوم فوتبال کشور را اعلام کرد.
جدیدترین آرای انضباطی لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت، آرای صادره به شرح زیر است:

دیدار دو تیم خرم کشت افلاک خرم آباد و شرهانی دهلران که 30 آذرماه برگزار شد، تیم خرم کشت به دلیل سو رفتار ناشی از اخذ 5 اخطار به پرداخت پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه رضا دریکوند بازیکن این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و فحاشی به بازیکن تیم مقابل به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محوم شد.

دیدار دو تیم استقلال جنوب تهران و شریعت نوین مشهد در تاریخ 24 آذرماه برگزار شد، بابک مصطفی فرقانی مربی تیم شریعت نوین به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت و شصت میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار دو تیم گرین کشاورز نهاوند و کیا پارس نیوساد قزوین که در تاریخ 24 آذرماه برگزار شد:

الف) در خصوص تخلف آقایان وحید سلیمانی نژاد بازیکن" و آقای فرهاد فراشی به یکی از منتسبین به تیم گرین کشاورز بدرفتاری در قبال مقام رسمی از طریق حمله به داور در جریان بازی با عنایت به گزارش نماینده فدراسیون و داور، نامبردگان به چهار ماه محرومیت از همراهی تیم و حضور در استادیوم های ورزشی و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ب) در خصوص تخلف تیم گرین کشاورز دایر به نقض اصول کلی رفتار مبنی بر عدم رعایت پروتکل بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر در جریان دیدار دو تیم یاد شده، این تیم  به پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ج) در خصوص تخلف آقایان سعید علی بخشی دایر به بدرفتاری در قبال مقام رسمی داور ۲- ستار سوری دایر بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی داور ۳-اسماعیل ملکی "پزشکیار "دایر بر بدرفتار در قبال مقام رسمی ۴-محمد خزایی "بازیکن "دایر بر رفتار غیرورزشی ۵-على ظفری دایر بر رفتاری غیرورزشی ۶-على گروسی همگی اعضاء تیم گرین کشاورز نهاوند دایر به بدرفتاری در قبال مقام رسمی در جریان دیدار دو تیم فوق الذکر با عنایت به گزارش نماینده فدراسیون و داور مسابقه هر یک از نامبردگان به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و نود میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

د) در خصوص تخلف آقایان بابک سلطانی نیا ۲-امین سراقی ۳-حامد مولوی ۴-حسین عسگری ۵-رضا محمد حسینی بازیکنان تیم گرین کشاورز نهاوند دایر به بدرفتاری در قبال مقام رسمی در جریان دیدار دو تیم فوق نظر به اینکه در گزارش نماینده محترم فدراسیون از تنش نامبردگان گزارشی ارایه نشده است، رای به برائت مشاراليهم صادر و اعلام می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار