• کد خبر:۱۱۶۸۱۱
کمیته مسابقات سازمان لیگ از ایجاد تغییر در برنامه دو هفته پایانی رقابت های مرحله نخست لیگ دسته سوم باشگاههای کشور خبر داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد؛ نظر به برگزاری دیدارهای معوقه تیم های شهدای گروس بیجار - ساوالان یوردوم مشکین شهر و اتحاد نیکشهر و پرسپولیس شیراز در تاریخ های ۲ و ۴ بهمن ماه و با توجه به برگزاری همزمان مسابقات دو هفته پایانی تغییرات ایجاد شده در برنامه مسابقات دو هفته پایانی این رقابت‌ها به شرح زیر اعلام می گردد:

هفته دوازدهم - سه شنبه 5 بهمن ماه 1400
انتظار خراسان جنوبی-دریای حربده محمودآباد - ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
برنا راستین مهام تهران-خیام بتن نیشابور- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار 
شریعت نوین مشهد-آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
استقلال جنوب تهران-براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
یاران هادی نوروزی بابل-کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
آریو اسلامشهر-گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
پاس گیلان-ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهروند رامسر-کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید چمران رامسر
پاراگ تهران-داماشیان رشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید کشوری تهران
کاسپین فریدونکنار-وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
ستارگان سیمرغ البرز-سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

چهارشنبه 6 بهمن ماه 1400
ابوذر باشت-شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید بشارت گچساران
کیا تهران-سرخپوشان برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
گهر نوین درود-یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
استقلال شوش-خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
زاگرس جوانرود کرمانشاه-وحدت ایوان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود
صفا جوان گستر-اکسیر الوند - ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
پرسپولیس شیراز-یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز

پنجشنبه ۷ بهمن ماه 1400
آبیدر سنندج - کاویان نقده - ساعت ۱۴
مقاومت آستارا - شهدای گروس بیجار - ساعت ۱۴
علوی خرمدره زنجان - شاهین دهداری تهران - ساعت ۱۴
زیست سبز تبریز - ملوان (ب) بندر انزلی - ساعت ۱۴

شنبه ۹ بهمن ماه  ۱۴۰۰  
پرسپولیس شیراز - یزد لوله - ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز
فولاد هرمزگان - اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
عرفان اقتدار کیش - خلیج فارس میناب - ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش
شایان دیزل فارس - تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
ضربه آزاد نقش جهان - هرنگ جوان بستک - ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

هفته سیزدهم - دوشنبه ۱۱ بهمن ماه 1400
براکو دامغان-برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه حمزه دامغان
خیام بتن نیشابور-یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب  نیشابور
دریای حربده محمودآباد-شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
نوین کشاورز علی آباد-انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
آرین سپند تهران-شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
داماشیان رشت-ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت
گرین کشاورز نهاوند-پاراگ تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند
کیاپارس قزوین-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
ستارگان سرخ تهران-شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هما تهران
وحدت اغشت-پاس گیلان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
آلومینیوم پارس ساوه-کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه اختصاصی آلومینوم ساوه

سه شنبه ۱۲ بهمن ماه 1400
ساوالان یوردوم مشکین شهر - مقاومت آستارا - ساعت ۱۴
شاهین دهداری تهران - آبیدر سنندج - ساعت ۱۴
شهدای گروس بیجار - پیشگامان فنون پارس - ساعت ۱۴
ملوان (ب) بندر انزلی - علوی خرمدره زنجان - ساعت ۱۴
هیئت فوتبال گرمی - زیست سبز تبریز - ساعت ۱۴

پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه 1400
شهید زحمتکشان جیرفت - ضربه آزاد نقش جهان اصفهان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی جیرفت
یزد لوله - فولاد هرمزگان - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید نصیری یزد
تاراز چادگان - پرسپولیس شیراز - ساعت ۱۴ - ورزشگاه تختی چادگان
عقاب شیراز - عرفان اقتدار کیش - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خلیج فارس میناب - شایان دیزل فارس - ساعت ۱۴ - ورزشگاه شهید امینی میناب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار