• کد خبر:۱۱۶۸۲۰
ویستاتوربین 1 - مس شهربابک 1؛
  • ۱۶:۰۵
  • ۰۳/بهمن/۱۴۰۰

اوج بدشانسی در تهران/ویستا باز هم متوقف شد

ویستا توربین علیرغم نمایش تهاجمی که برابر حریف خود داشت، در نهایت به تساوی در این جدال خانگی بسنده کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ آزادگان ویستاتوربین و مس شهربابک از ساعت ۱۴ به مصاف هم رفتند.

ویستاتوربین پس از دو شکست متوالی به دنبال برد در این بازی خانگی بود تا به شرایط بهتری در جدول دست پیدا کند و در طرف مقابل مس شهربابک با برد در این بازی می‌توانست تا رتبه پنجم جدول صعود کند.

در دقیقه ۶ این دیدار پس از اشتباه مدافع مس، توپ به علی محمدی بازیکن ویستاتوربین رسید اما شوت زیبای او توسط امین رضایی دروازه‌بان تیم مس مهار شد و پس از آن هم در دقیقه ۱۴ پاس علیرضا قاسمی به مهاجم مس رسید تا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد اما پرچم کمک داور در این صحنه به نشانه آفساید بالا رفت. در ادامه نیز هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که با درخشش دروازه‌بان ها نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه ۶۳ علیرضا قاسمی موفق شد گل اول شهربابکی ها را به ثمر برساند تا این تیم به پیروزی نزدیک شود اما در دقیقه ۷۰ مرتضی حسینی روی حرکت دیدنی و پاس فوق العاده ارسلان دلاوری موفق شد گل تساوی را به زیبایی وارد دروازه مس کند.

میلاد بلادی که تیمش به گواه کارشناسان از حیث نمایش فنی یکی از تیم‌های موفق لیگ آزادگان محسوب می‌شود، باز هم اسیر بدشانسی شد و در نهایت نتوانست برابر مس شهربابک هم از موقعیت برتری خود سود ببرد و به تساوی در این بازی رضایت داد. 

این در حالی بود که ویستاتوربین بعد از گل تساوی هم با اضافه کردن مهره‌های تهاجمی به دنبال گل برتری بود و موقعیت هایی برای زدن گل دوم داشت که در یک صحنه هم بازیکنان ویستاتوربین اعتقاد به خطای هند مدافع مس در محوطه جریمه داشتند اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در ثانیه های پایانی بازی مهاجم مس فرصتی عالی برای گلزنی داشت اما سیو عالی عرفان پورحاتمی دروازه‌بان ویستاتوربین مانع از گلزنی او شد.

در نهایت تقابل دو تیم با تساوی ۱-۱ به پایان رسید تا با این نتیجه ویستاتوربین با ۱۶ امیتاز در رتبه سیزدهم و مس شهربابک با ۲۳ امتیاز در رتبه هفتم قرار بگیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار