• کد خبر:۱۱۶۸۳۰
مربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: قطعا کار برای همه سخت می شود اما نمایش امروز ما نوید بخش روزهای خوب است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رشید طهماسبی در نشست خبری پس از دیدار برابر خیبر خرم آباد با ابراز رضایت از عملکرد تیمش و تشکر از کادرفنی که در شرایط بحرانی، روی مسائل روحی روانی کار کرده اند و بازیکنان را برای بازی آماده کرده اند. اظهار داشت : بچه ها خیلی خوب جنگیدند، چون می خواستند بازی را ببرند اما فوتبال است و روی یک اشتباه گل خوردیم. امروز سوار بازی بودیم و می توانستیم در نیمه اول و شروع نیمه دوم به تیم خیبر گل بزنیم اما نشد.

طهماسبی ادامه داد : امیدواریم این همدلی که در تیم به وجود آمده، حفظ شود. اگر قرار است سرمربی به تیم اضافه شود یا خودمان کار را ادامه بدهیم، اما وظیفه داریم که در هر صورت این روند را ادامه بدهیم. وقتی بحران گریبانگیر تیم می شود، قطعا کار برای همه سخت می شود اما نمایش امروز ما نوید بخش روزهای خوب است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص نمایش ضعیف قشقایی در فاز تهاجمی پس از دریافت گل، اظهار داشت : طبیعی است، چون تیم بحران زده بوده است. انگار بچه های ما پیش از این در یک قفس قرار گرفته بودند. آنها دوست داشتند خودشان را نشان بدهند اما نمی توانستند از خلاقیتشان استفاده کنند. اما امروز درِ قفس باز بود و بچه ها خیلی خوب بازی کردند. فقط نتوانستیم موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار