• کد خبر:۱۱۶۸۳۱
مربی تیم فوتبال مس کرمان صبر و حوصله تیم را برای باز کردن دفاع فشرده تیم اصلی ترین عامل پیروزی مس کرمان برابر شهرداری آستارا دانست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ آرتا منهاجی در پایان بازی مس کرمان و شهرداری آستارا گفت: حریف با توجه به تغییر کادر فنی خود با چهره و تفکراتی متحول شده به زمین آمد و درصدد کسب امتیاز از این بازی بود و از همین رو یک دفاع بسیار فشرده برابر ما قرار داد.

منهاجی افزود: لازم بود که در این بازی با صبوری و خونسردی تمام به دنبال باز کردن این دفاع فشرده باشیم که بچه های تیم هیچگاه تمرکز خود را برای این کار از دست ندادند و در نهایت از روزنه ایجاد شده در دفاع حریف یک پنالتی گرفتند تا به گل برتری دست یابند. البته اگر ما از موقعیت ها بهتر استفاده می کردیم می توانستیم زودتر به گل برسیم و بازی را زودتر برای خود ساده تر کنیم.

مربی تیم مس کرمان با اشره به روند بردهای این تیم و ثبت یک رکورد در تعداد پیروزی گفت: برای ما کیفیت کار از همه چیز مهمتر است و هرچند ثبت این پیروزی های متوالی موضوع قابل توجهی است اما ما به رکوردها و اعداد اصلا توجهی نداریم و فقط بازی به بازی در فکر کسب بهترین نمایش و نتیجه هستیم.

وی دو بازی پیش روی مس کرمان برابر پارس جم و خیبر را سخت ترین بازی های این فصل مس عنوان کرد و گفت: هرچند کسب 32 امتیاز نسبت به میانگینی که ما در ذهن داشتیم مطلوب به نظر می رسد اما اصلا برای ما کافی نیست و همین الان در رختکن بچه ها معطوف بازی های سخت دو هفته آینده شدند چراکه برابر دو تیم بسیار قدرتمند قرار می گیریم که باید بازهم کیفیت بالای خود را در این دو بازی به نمایش بگذاریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار