• کد خبر:۱۱۷۹۱۳
شاهین به جای شاهین! هلهله صعود در بوشهر؛

شاهین بندرعامری به لیگ یک صعود کرد

تیم فوتبال شاهین بندرعامری به فصل آینده رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کرد.
شاهین بندرعامری به لیگ یک صعود کرد
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال شاهین بندر عامری با برتری پرگل چهار بر یک برابر شهید قندی یزد در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور صعود خود را به فصل آینده رقابت های لیگ دسته اول باشگاههای کشور منسجل کرد.

تیم فوتبال شاهین بندر عامری که پیش از برگزاری این هفته با مجموع ۴۵ امتیاز در رتبه نخست گروه دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاهی کشور قرار داشت امشب با برتری پرگل۴ بر ۱ خود برابر شهید قندی یزد ۴۸ امتیازی شد و با اختلاف ۱۰ امتیاز در سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها به صورت قطعی به فصل آینده رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاههای کشور سقوط کرد.

صعود شاهین بندرعامری در شرایطی اتفاق می افتد که در فصل جاری رقابت‌های لیگ یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر دیگر نماینده استان بوشهر با تجربه و دست و پنجه نرم کردن مشکلات شدید مالی و با قرارگیری در رتبه هفدهم جدول رده بندی این رقابت ها به فصل آینده رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور سقوط کرده است.

با صعود دیگر نماینده استان بوشهر که نام شاهین را با خود یدک می کشند فصل آینده جایگزین تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود که در فصل جاری لیگ یک با بی‌مهری و عدم حمایت مسئولین به رقابت های لیگ دو سقوط کرد. با این اوصاف فصل آینده تیم شاهین بندرعامری در رقابت‌های لیگ دسته اول به جای شاهین شهرداری بوشهر و تیم شاهین شهرداری به جای شاهین بندرعامری در رقابت های لیگ دو شرکت خواهد کرد.

شایان ذکر است؛ هدایت تیم فوتبال شاهین بندرعامری برعهده مهدی کریمیان بازیکن سابق فجرسپاسی، ذوب آهن، برق شیراز،  سپاهان، تراکتور و استقلال می باشد.

در این میان با صعود شاهین بندرعامری رقابت های لیگ یک مهدی کریمیان که اولین سال حضورش در کسوت سرمربیگری را تجربه می‌کرد تجربه شیرینی را بدست آورد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار