• کد خبر:۱۱۷۹۱۴
رقابت صعود به پلی آف در گروه دوم داغ تر شد؛

اعلام آرای انضباطی دیدار شهید قندی یزد - نود ارومیه

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی خود در خصوص دیدار برگزار نشده دو تیم شهید قندی یزد و نود ارومیه را اعلام کرد.
اعلام آرای انضباطی دیدار شهید قندی یزد - نود ارومیه
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی گزارشات واصله از سوی نماینده فدراسیون و داور مسابقه دیدار دو تیم شهید قندی یزد و نود ارومیه و همچنین مستندات و دفاعیات ارائه شده از سوی هر دو باشگاه؛ آرای خود در خصوص این دیدار برگزار نشده از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاهای کشور اعلام کرد.

بر اساس رای صادره نتیجه دیدار دو تیم به دلیل مقصر شناخته شدن تیم شهید قندی یزد در عدم ایجاد شرایط میزبانی و برگزاری مسابقه برابر نود ارومیه سه بر صفر به سود نماینده ارومیه اعلام شد.

همچنین باشگاه شهید قندی یزد به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حق اعتراض نزد کمیته استیناف برای شهید قندی یزد محفوظ می باشد که با توجه به تاثیرگذاری نتیجه این دیدار در روند رقابت هر دو تیم برای صعود به مرحله پلی آف پیش‌بینی می‌شود باشگاه شهید قندی یزد تا روز شنبه به این رای صادره از سوی کمیته انضباطی اعتراض کند.

به گزارش دی اسپورت؛ با اعلام نتیجه دیدار برگزار نشده شهید قندی یزد و نود ارومیه و کسب سه امتیاز این مسابقه توسط نماینده ارومیه این تیم در جدول گروه دوم مسابقات ۳۸ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به خلیج فارس بندرماهشهر در رتبه سوم جدول رده بندی این گروه قرار گرفت.

بر اساس آخرین بروز رسانی جدول گروه دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور در سه هفته پایانی ۶ تیم خلیج فارس بندرماهشهر، نود ارومیه، ون پارس نقش جهان، اسپاد تهران، فولاد نوین اهواز و شهید قندی یزد شانس صعود به مرحله پلی آف را خواهند داشت. 

اعلام آرای انضباطی دیدار شهید قندی یزد - نود ارومیه 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار