• کد خبر:۱۱۷۹۱۶
اختصاصی دی اسپورت؛

اعلام جدیدترین آرای انضباطی لیگ دسته سوم

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های لیگ دسته سوم باشگاههای کشور اعلام کرد.
اعلام جدیدترین آرای انضباطی لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ دیدار دو تیم شهرداری فومن و ستاره اتحاد تبریز برگزار و از سوی یوسف رضازاده مدیر تیم شهرداری فومن تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه صورت گرفت وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

تیم شهرداری فومن به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از دریافت ۶ اخطار به مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

باشگاه شهرداری فومن به دلیل رفتار توهین آمیز تماشاگران منتسب، نسبت به داور مسابقه به مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار دو تیم پارسا صنعت خراسان جنوبی و آریوبام اسلامشهر برگزار و از سویی پرویز فرضی تدارکات تیم آریوبام تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه صورت گرفت وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

تیم آریوبام اسلامشهر نیز به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از دریافت ۶ اخطار در این مسابقه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*دیدار دو تیم شاهین بجنورد و نوین کشاورز علی آباد برگزار شد و تیم نوین کشاورز علی آباد به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از دریافت ۵ اخطار در این مسابقه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*در دیدار دو تیم پارسا صنعت خراسان جنوبی و نوین کشاورز علی آباد، تیم پارسا صنعت خراسان جنوبی به دلیل مسئول شناخته شدن در برگزاری مسابقه سه بر صفر بازنده اعلام شده و به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

*دیدار دو تیم نوین کشاورز علی آباد و شاه کام مشهد برگزار و تیم شادکام مشهد به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از دریافت نه اخطار در این مسابقه به مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

*دیدار دو تیم پانیک تالش و آرتام تبریز برگزار و از سوی احدپورپناه تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه صورت گرفت وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین باشگاه آرتام تبریز به دلیل نقض اصول کلی رفتار و سوء رفتار تیمی ناشی از دریافت ۵ اخطار در این مسابقه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

*دیدار دو تیم یزد لوله و سپاهان نوین اصفهان برگزار و از سوی اسماعیل ماوت تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال تیم حریف و مقامات رسمی مسابقه صورت گرفت که وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

جمال الدین نزاکتی مربی تیم یزد لوله نیز به دلیل بدرفتاری در قبال تیم حریف یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین علیرضا آلبوغبیش سرمربی تیم یزد لوله به دلیل بدرفتاری درقبال مقام رسمی مسابقه یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

*مسابقه تیم های کیان اراک و یزدلوله  برگزار شد که تخلفاتی از سوی سجاد شکوه بازیکن تیم یزد لوله بخاطر بدرفتاری مقابل داور رخ داد. وی به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شده و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر و از حیث جریمه نقدی قطعی است.

تیم یزدلوله به دلیل داشتن 6بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم های آریو اسلامشهر و جوان نوین ساری برگزار و از سوی هانی اسماعیلی تدارکات تیم جوان نوین ساری تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری مقابل داور بازی رخ داد. وی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم آریو اسلامشهر به دلیل داشتن 6بازیکن اخطاری باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار