• کد خبر:۱۱۷۹۴۴
جایگاه استقلال خوزستان را مناسب نمی بینم؛

هاشمی: پس از باخت به ملوان انگیزه بازیکنان تیم کم شد

مدافع تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: قبل از عید روند نتیجه گیری ما خوب بود اما بعد از عید با توجه به اختلاف امتیازی که با صدر پیدا کردیم و شکست برابر ملوان در دربی گیلان سبب شد تا بازیکنان کم انگیزه شوند
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رضا هاشمی مدافع آبادانی تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان در خصوص این مسابقه و شرایط تیمش با خبرنگار دی اسپورت به گفتگو نشست که ماحصل این گفتگو را در ادامه می خوانید:

*به عنوان یک خوزستانی جایگاه استقلال خوزستان را مناسب نمی بینم.
هاشمی در خصوص بازی با استقلال خوزستان اظهار داشت: شاهد بازی خوبی بودیم هر دو تیم فوتبالی تاکتیکی را ارائه دادند و بدنبال پیروزی در این مسابقه بودند. ما در هر دو نیمه فوتبال زیبایی را ارائه دادیم. استقلال خوزستان تیم قابل احترامی است و از بازیکنان باکیفیتی برخوردار است که با همه آنها رفاقت نزدیکی دارم.

هاشمی ادامه داد: اما نکته مهمی که به عنوان خوزستانی می توانم به آن اشاره کنم جایگاه استقلال خوزستان است؛ جایگاه واقعی این تیم اینجای جدول و در این سطح از مسابقات نیست. در مقابل تیم ما قبل از این بازی دچار استرس بود چرا که تا حدودی وارد یک چالش و بحران شده بودیم، بعد از عید بردی نداشتیم و خدا را شکر که توانستیم برنده این بازی شویم جایگاه خودمان را در جدول بهبود بخشیده و دل مردم آستارا را شاد کنیم.

*دوست داشتیم هواداران باشند و به ما انرژی بدهند.
مدافع شهرداری آستارا در پاسخ به این پرسش که عدم حضور هواداران چه مقدار به روحیه بازبکنان تاثیر گذاشته بود گفت: قبل از مسابقه متوجه شدیم کلیه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد تیم ما هم از این قاعده مستثتی نبود اما دوست داشتیم هواداران‌ را کنار خود داشته باشیم چون آنها به ما انرژی می دهند ولی متاسفانه همه بازی‌های این هفته بدون تماشاگر برگزار شد.

*بازی در مقابل دوستان قدیمی حس خوبی دارد.
وی در پاسخ به این سوال که بازی در مقابل دوستان قدیمی خود چه حسی دارد بیان داشت: از اینکه دوستان قدیمی خودم را در دیدار برابر استقلال خوزستان دیدم حس خیلی خوبی بود، فرشاد جانفزا و رحیم زهیوی دوستان ۱۰ ساله من هستند. بازی کردن در مقابل دوستان قدیمی همیشه حس خوبی دارد.

*پس از باخت برابر ملوان بازیکنان کم انگیزه شدند.
هاشمی در واکنش به این موضوع که با توجه به نتایج شهرداری آستارا با پایان رافت در نیم فصل نخست فصل گذشته انتظار می رفت این تیم در فصل جاری با هدایت وی جزو مدعیان قرار بگیرد اظهار کرد: ما شروع خوبی در نیم فصل دوم داشتیم ۴ برد پشت سر هم بدست آوردیم. قبل از عید روند نتیجه گیری ما خوب بود اما بعد از عید با توجه به اختلاف امتیازی که با صدر پیدا کردیم و شکست برابر ملوان در دربی گیلان سبب شد تا بازیکنان کم انگیزه شوند اما خدا را شکر پس از چند هفته از لحاظ روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار گرفتیم و توانستیم برابر استقلال خوزستان به پیروزی برسیم و از بدشانسی رهایی پیدا کنیم.

*شمال کشور باران قشنگی دارد!
مدافع آبادانی شهرداری آستارا در خصوص تفاوت بازی در جنوب و شمال کشور نیز گفت: بازی کردن در شمال کشور شرایط خاص دارد چرا که اینجا اکثر روزها بارندگی است و باران نم نم قشنگی دارد! که اکثر روزها شاهد آن هستیم‌. از لحاظ قیاس آب و هوایی با جنوب کشور اینجا آب و هوای خوبی دارد، تفاوت شرایط آب و هوایی آستارا و آبادان این است که اینجا بارندگی زیاد اما آنجا بارندگی خیلی کم است اما یو شباهت هم دارد آن هم این است که از لحاظ شرجی و رطوبت به مانند استان خوزستان است.

هاشمی: پس از باخت به ملوان انگیزه بازیکنان تیم کم شد

*به جز فولاد؛ بقیه تیم‌های خوزستان امکانات سخت افزاری مناسبی ندارند.
هاشمی در پاسخ به این پرسش که دلیل اصلی اینکه تیم‌های استان خوزستان که مهد فوتبال کشور نامیده می شود و مهم تر از آن منابع مالی و ثروت عظیمی دارد در چند سال اخیر با مشکلات مالی روبرو شده‌اند گفت: پس از استان‌‌ تهران، استان  خوزستان است که بیشترین نمایندگان را در لیگ ‌برتر کشور را دارد ولی در فوتبال خوزستان به جز تیم فولاد بقیه تیم‌های استان از لحاظ سخت افزاری امکانات مناسبی ندارند. حتی تیم‌هایی مثل نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان که تیم‌های وزارت نفتی هستند زیرساخت مناسبی ندارند و از لحاظ مالی هم همیشه دچار مشکل می شوند البته قطعا تحریم‌ها هم در مشکلات مالی این تیم‌ها دخیل هستند چرا که دو تیم نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت آبادان زیر نظر وزارت نفت قرار دارند که در پی تحریم‌های نفتی این تیم‌ها نیز دچار مشکل مالی شده‌اند.

عدم حمایت سبب سقوط استقلال خوزستان به لیگ یک شد.
وی در خصوص وضعیت فعلی استقلال خوزستان اظهار داشت: عدم حمایت مسئولان استانی از تیمی مثل تیم استقلال خوزستان که ۶ سال پیش قهرمان لیگ برتر کشور و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود سبب شد تا این تیم به لیگ یک سقوط کند و در حال حاضر در تلاش هستند تا بار دیگر به لیگ برتر بازگردند.

*استقلال ملاثانی را رها کرده‌اند؛ امیدوارم در لیگ بماند.
مدافع خوزستانی شهرداری آستارا در پایان با ابراز امیدواری برای بقای تیم استقلال ملاثانی بیان داشت: استقلال ملاثانی را رها کرده‌اند و با وجود اینکه تمام بازیکنان این تیم بومی هستند هیچ مسئول یا نهادی این تیم را حمایت و کمک نمی کند امیدوارم در لیگ یک بمانند و بتوانند برای فصل آینده اسپانسر خوبی پیدا کنند.

*به خاطر تثبیت جایگاه‌مان بدنبال برد برابر قشقایی هستیم.
هاشمی در پایان گفت: بازی مهمی برابر قشقایی داریم و به خاطر اینکه جایگاه‌مان را در جدول تثبیت کنیم بدنبال برد و سه امتیاز بازی برابر این تیم هستیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار