• کد خبر:۱۱۷۹۵۳
سرمربی تیم ذوب‌آهن گفت: بازیکنان امروز جوری بازی کردند که انگار در خطر سقوط هستند. به آن‌ها افتخار می‌کنم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال فجر سپاسی از ساعت 20:30  امشب در آخرین دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه حافظیه به مصاف ذوب آهن رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود ذوب آهن به پایان رسید.

مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: روز گذشته گفته بودم بازی سختی خواهیم داشت. با توجه به کیفیت تیم ما بازی را طوری چیدیم که روی ضربات ایستگاهی کار کنیم و خدا را شکر با ضربه ایستگاهی به نتیجه رسیدیم.

وی افزود: تیم فجر فشار زیادی به ما آورد. فشاری که از نظر ذهنی روی بازیکنان فجر بود نمی‌گذاشت کیفیت خوبی داشته باشند و در ضربات آخر استرس داشتند. روز خوب دروازه‌بان و خط آخر ما بود که توانستیم یک پیروزی ارزشمند کسب کنیم. اشتباهات داوری اجازه نداد هفته‌های قبل نتیجه بگیریم امروز در مجموع داوری خوب بود و عادلانه قضاوت کردند. فجر دو بازی دیگر دارد و باید تا روز آخر بجنگد. هر چه قسمت باشد برای تیم های آخر جدول رقم خواهد خورد. از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم زیرا خوب بودند. امروز جوری بازی کردند که انگار در خطر سقوط هستند و به آن‌ها افتخار می‌کنم. این بازی و برد را به هواداران تیم تقدیم می‌کنم و به پرسنل زحمت‌کش کارخانه تقدیم میکنم.

تارتار در ادامه خاطرنشان کرد: در این بازی خطوط دفاعی ما عالی بودند. ما در تیم ملی هم می‌توانیم نماینده‌ای داشته باشیم. من دوست دارم کادر فنی تیم ملی بازیکنان ما را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم ببینند. اگر اشتباهات داوری در بازی‌های قبلی نبود شاید ما امروز برای سهمیه باید تلاش می‌کردیم.

وی افزود: به هر حال ما در انتخاب بازیکنان اول، شخصیت و اخلاق بازیکنان را‌‌‌‌‌‌‌‌ در نظر می‌گیریم، همیشه به دوستان هم گفته‌ام برای انتخاب بازیکن و جذب آن باید اخلاق مهم باشد. من همیشه اولین سؤال در جذب بازیکنان اخلاق آنها است که آن بازیکن شخصیت سالمی دارد یا نه، البته اکثر بازیکنان ما در فوتبال شخصیت سالمی دارند. همیشه این موضوع برایم مهم است و بعد از آن به فکر تکنیک هستم. ما باید در تمام بازی‌ها کاری کنیم که حق‌الناس به گردنمان نباشد.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: اگر داور بازی اشتباهی کرد، او محروم شد. من امروز به بچه‌ها گفتم باید طوری بازی کنیم که حق‌الناسی گردنمان نباشد. آنها امروز طوری بازی کردند که من به بازیکنانم افتخار می‌کنم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار