• کد خبر:۱۱۷۹۶۱
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به دلیل غیبت 4 بازیکن اصلی هارمونی تیم‌مان بهم ریخته بود.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، وحید فاضلی پس از تساوی بدون گل استقلال و آلومینیوم اراک در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: درگذشت علی‌دادی از پیشکستوتان فوتبال اراک را به همه تسلیت می‌گویم. همه دیدید که بازیکنان ما با چه کیفیت خوبی فوتبال بازی کرد. ما 4 بازی مهم و تاثیرگذار خود را نداشتیم، اما بازی خوبی مقابل تیم قهرمان ارائه کردیم.

وی ادامه داد: نفرات جایگزین ما بازیکنان باکیفیتی هستند، اما در بازی‌های اخیر به هارمونی خوبی رسیده بودیم که عدم حضور برخی از بازیکنان کمی به ما ضربه زد. درود می‌فرستم به شرف بازیکنان آلومینیوم که خوب بازی کردند. حتی توانستیم توپ به تیر دروازه استقلال بزنیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: به جز 10 دقیقه پایانی که می‌توانیم بگوییم استقلال بهتر بود آن هم به واسطه فشار تماشاگران بود رد سایر دقایق بازی پایاپایی ارائه کردیم و برای لحظاتی هم از نظر مالکیت بهتر از حریف بودیم. بین دو نیمه آنها سه تعویض کردند که این نشان می‌دهد که ما عملکرد خوبی داشتیم. بازهم قهرمانی را به استقلال تبریک می‌گویم. آنها فوتبال با کیفیتی ارائه می‌کنند.

فاضلی افزود: بازهم از بازیکنان آلومینیوم تشکر می‌کنم که روبروی این تیم استقلال بازی خوبی از خود نشان دادند. به سینا حاتمی و سجاد آقایی هم بازی دادیم؛ امروز فقط کمی هارمونی ما دچار مشکل شده بود که دلیلش هم غیبت بازیکنانی مانند فخرالدینی و نقی‌زاده و قائدرحمتی و ... بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار