• کد خبر:۱۱۷۹۸۵
نمیدانم چرا هواداران به ورزشگاه نیامدند؛
  • ۲۲:۰۲
  • ۰۱/خرداد/۱۴۰۱

طهماسبی: موقعیت‌مان در جدول بحرانی شده است

سرمربی تیم قشقایی شیراز نسبت به استقبال اندک هواداران از بازی خانگی این تیم گلایه دارد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رشید طهماسبی صحبت هایش را در کنفرانس خبری پس از بازی با شهرداری آستارا با یک گلایه و خواهش آغاز کرد. او اظهار داشت: هفته گذشته هواداران ما به حافظیه آمدند تا تیم فجرسپاسی را در روزهای سختش همراهی کنند. این انتظار وجود داشت که  طرفداران فجر و همه شیرازی ها نیز برای حمایت از قشقایی به ورزشگاه می آمدند. از هواداران خودمان نیز تعجب می کنم که در روزهایی که تا این حد به وجودشان نیاز داریم، به ورزشگاه نمی آیند. ما هنوز یک بازی خانگی دیگر داریم و انتظار داریم که هم مردم و هم مسئولان برای حمایت از تیم قشقایی در ورزشگاه حضور داشته باشند.

طهماسبی درباره نکات فنی بازی گفت : ما حریف را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم تمام تمرکز حریف روی بازی مستقیم است. امشب هم آنها برنامه دیگری از خود نشان ندادند و دیدید که قشقایی در هر دو نیمه سوار بازی بود.  موقعیت های بسیار خوبی را از دست دادیم ومتاسفانه روی یک غافلگیری، آسیب پذیر نشان دادیم.

وی با انتقاد از وضعیت گلزنی بازیکنان تیمش اظهار داشت : کمتر تیمی را در لیگ یک سراغ دارم که این همه موقعیت گلزنی ایجاد کند، اما امسال نبود یک مهاجم گلزن را به شدت احساس کرده ایم و از این بابت خیلی ضربه خورده ایم. در همین مسابقه می توانستیم سه چهار گل به ثمر برسانیم اما نشد. امیدواریم در بازی بعدی مقابل خیبر بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم، چون موقعیتمان در جدول بحرانی شده و بازی در ادامه مسابقات، بهترین نتایج را بگیریم.

مسئول فنی تیم قشقایی در پاسخ به این سوال که چرا نتیجه گیری این تیم در بازی های خانگی و بیرون از خانه، تا این اندازه تفاوت دارد، گفت : ما در بازی های بیرون از خانه هم هیچ گاه رفتار دفاعی نشان نمی دهیم. در بازی هفته قبل مقابل پارس جنوبی، ما سه گل دریافت کردیم و برای کسانی که بازی را ندیده اند، اینطور به نظر می رسد که نتوانسته ایم بازی خوبی انجام دهیم، درحالی که ما در جم هم خیلی خوب بازی کردیم و در عرض بیست دقیقه ۳ فرصت صد در صد گلزنی را از دست دادیم.  بازی های خانگی وبیرون از خانه ما تفاوت چندانی از نظر کیفیت ندارد و فقط به لحاظ نتیجه گیری، متفاوت عمل می کنیم.

طهماسبی درباره علت پخش نشدن این مسابقه از شبکه استانی فارس، به رغم قول مساعد استاندار فارس در بازدید از تمرین تیم قشقایی در هفته گذشته، گفت : وقتی نفر اول استان در این باره صحبت می کند، انتظار داریم بازی مان پخش شود اما نمی دانیم چرا این اتفاق رخ نداد. توقع نداریم اینهمه در شیراز تنها باشیم. انتظار داریم قول هایی که همه مسئولان به ما داده و می دهند، عملی شود.

سرمربی تیم قشقایی افزود : اگر پول هایی که از شورای شهر طلب داریم به بچه ها تزریق می شد، نتایج ما هم تغییر  می کرد. این بچه ها از لحاظ مالی توان پایینی دارند و شاید اگر قبل از هر بازی به آنها پاداشی پرداخت شود، با روحیه ای متفاوت به میدان آمده و حالا خطر سقوط را حس نمی کردیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار